Doda i Emil Stępień rozwiedli się

Doda zakończyła właśnie ważny i zarazem trudny etap w swoim życiu. W poniedziałek 15 listopada 2021 roku podczas rozprawy zorganizowanej przez internet sąd oficjalnie rozwiązał drugie małżeństwo gwiazdy. Jeszcze tego samego dnia w mediach społecznościowych pojawił się wpis byłego już męża piosenkarki, Emila Stępnia.

Emil Stępień przeprasza Dodę po rozprawie rozwodowej

Nie jest tajemnicą, że treść komunikatu wprawiła wielu internautów w osłupienie. Po trwającej od wielu tygodni publicznej nagonce na swoją byłą partnerkę producent „Dziewczyn z Dubaju” nagle drastycznie zmienił ton. W swoim oświadczeniu nie tylko poprosił Dorotę Rabczewską o wybaczenie, ale i... obiecał bronić jej dobrego imienia.

Droga Doroto,

Chciałbym serdecznie podziękować ci za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęście i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam.

Ściskam cię, Emil - napisał.
 

Doda komentuje swój rozwód z drugim mężem

Doda przerwała milczenie dzień później. We wtorek po południu charyzmatyczna wokalistka skomentowała zakończenie swojego drugiego małżeństwa za pośrednictwem social mediów. Gwiazda otwarcie przyznała, że po rozwodzie potrzebowała chwili dla siebie.

Nie dałam wczoraj znać... bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziękuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziękuję Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych - czytamy.

Wykonawczyni przeboju „Don’t Wanna Hide” przy okazji zareklamowała swój najnowszy projekt – własne warsztaty motywacyjne.

Prawda jest taka ,że rozwód nie da mi wolności. Prawdziwą wolność dam sobie sama, kiedy odkryję błędy, które popełniałam, bym mogła kreować swoją przyszłość, wyciągnąwszy z nich lekcje. Zaczynamy 21.11.21 - zakończyła swój wpis.

Myślicie, że Dodzie uda się kiedyś znaleźć szczęście w miłości?