W Polsce występował już kilkakrotnie, m.in. na gdyńskim Open'er Festival. W zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć go na warszawskim Towarze, a już 1 września Tom Odell, bo właśnie o nim mowa, będzie jednym z headlinerów zupełnie nowego muzycznego wydarzenia - Late Summer Festival. Obok autora takich kawałków, jak Another Love, Grow Old with Me, Wrong Crowd czy Concrete, jako druga główna gwiazda festiwalu pojawi się Katarzyna Nosowska, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Zobaczcie tej dwójki na żywo będzie idealnym zwieńczeniem sezonu festiwalowego w Polsce, który sprowadza się przede wszystkim do trzech imprez - wspomnianego już Open'era, Orange Warsaw Festival i krakowskiego Live Festival. 

ZOBACZ TAKŻE: Shawn Mendes zagra po raz pierwszy w Polsce!

W line-upie Late Summer Festival, który odbędzie się na placu przy Mecie Totru Regatowego Malta w Poznaniu, znalazła się również jedna z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia Daria Zawiałow, niemniej utalentowana Mery Spolsky, Ralph Kaminsky, na pewno doskonale znany fanom rodzimego hip-hopu Kamil Pivot, Pepe., czyli Piotrek Rajski, a także dawno niesłyszany zespół Muchy

Jak poinformował organizator, czyli agencja Go Ahead, koncerty odbędą się na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta. I jak to bywa na tego typu imprezach, nie zabraknie także specjalnej strefy gastronomicznej z food truckami. Bilety trafią do sprzedaży już w najbliższy piątek 18 maja o godzinie 10:00. A jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie fanpage Late Summer Festival i Instagram @latesummerfestival. 

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Nykiel, Ten Typ Mes, Otsochodzi i wielu innych artystów na H&M Music! Znamy szczegóły wydarzenia