Mamy świetną wiadomość dla fanek i fanów programów typu reality. Już niebawem na Netflix pojawi się drugi sezon Too Hot To Handle, czyli randkowego show, które w ubiegłym roku podbiło serca subskrybentek oraz subskrybentek platformy na całym świecie, w tym w Polsce. Co czeka nas w nowych odcinkach? Czym zaskoczą nasz uczestniczki i uczestnicy? No i najważniejsze: na kiedy zaplanowano premierę kolejnej serii? Oto wszystko, co wiemy na temat Too Hot To Handle 2.

Too Hot To Handle – o co chodzi w programie Netflix?

Pierwszy sezon Too Hot To Handle okazał się hitem oglądalności na Netflix. Jakie są zasady programu? Spieszymy z odpowiedzią. Jak na randkowe reality-show przystało, biorą w nim udział atrakcyjne singielki oraz równie atrakcyjni single. Przebywając na tropikalnej wyspie, będą miały i mieli okazję (a nawet wiele okazji) do dobrej zabawy w towarzystwie nowych koleżanek i kolegów. Co więcej, wezmą udział w walce o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy dolarów. I tutaj zaczynają się przysłowiowe schody. Bo chcąc wygrać pieniądze, uczestniczki oraz uczestnicy będą musiały i musieli powstrzymać się od jakichkolwiek kontaktów o podłożu erotycznym. 

Too Hot To Handle – uczestnicy i uczestniczki

Podobnie jak w pierwszym sezonie Too Hot To Handle, w nowych odcinkach poznamy 10 osób, które będą musiały powstrzymać się od seksu, pieszczot, całowania i innych kontaktów erotycznych. Może się to okazać bardzo trudne, ponieważ – jak widać m.in. w oficjalnym zwiastunie drugiej serii – wszystkie uczestniczki oraz wszyscy uczestnicy są bardzo atrakcyjne i atrakcyjni. W naszej galerii (na górze strony) możecie znaleźć ich zdjęcia. 

Too Hot To Handle – lokalizacja

Drugi sezon Too Hot To Handle został zrealizowany w Turks i Caicos. Uczestniczki oraz uczestnicy programu zamieszkają w luksusowej willi nad oceanem. Podczas trwania programu nie będą mieli kontaktu ze światem zewnętrznym. 

Too Hot To Handle 2 – zwiastun  

Do sieci trafił już zwiastun Too Hot To Handle 2. Oglądając trwające niewiele ponad dwie minuty wideo, nie mamy wątpliwości, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej gorący niż pierwszy. Trailer możecie obejrzeć poniżej.  

Too Hot To Handle 2 – data premiery

Kiedy program Too Hot To Handle będzie dostępny dla subskrybentek i subskrybentów Netflixa? Okazuje się, że cztery odcinki gorącego reality-show trafią na popularną platformę streamingową jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 23 czerwca 2021 roku. Kolejnych możemy spodziewać się dokładnie tydzień później. Szykujcie popcorn i coś zimnego do picia – czerwcowe środy zapowiadają się bowiem bardzo gorąco. 

Zobacz także: