Niedawno przygotowaliśmy dla was zestawienie kilkudziesięciu sukienek, które można nosić do grubych rajstop i kosztują nie więcej niż 250 zł. Klientki Showroom.pl najchętniej wybierały sukienkę z grubej, szarej tkaniny ozdobionej koronkowym wzorem na dekolcie. To bardzo kobiecy model marki Manifiq&Co, zwężany w talii, z długim rękawem i mocno rozkloszowaną spódnicą. 

Drugie miejsce w naszym zestawieniu to płaszcz marki Cat Cat za 399 zł, wykonany z parzonej wełny. Choć nazywamy go płaszczem, to tak naprawdę połączenie płaszcza i swetra, które sprawdzi się przy jesiennych temperaturach, ale zimą będzie wymagać dodatkowego ocieplenia. Polubicie go za obszerny kaptur i rozłożysty kołnierz w nieco ciemniejszym odcieniu szarości. Więcej o kurtkach na jesień i zimę znajdziecie tutaj.

Na podium zmieścił się także prawdziwy must have na zimę - ciepły, długi puchowy płaszcz. To propozycja z nowej sekcji na Showroom.pl - zakładki PREMIUM, w której znalazła się marka MMC. Płaszcz, który tak chętnie kupowałyście w ostatnim miesiącu, nie należy do tanich propozycji, ale broni się jakością - jego cena to 2400 zł.

Poza MMC, w sekcji PREMIUM znajdziecie takich projektantów i marki jak: Ankę Krystyniak, Kamilę Gawrońską-Kasperską, kaaskas, Kreist by Stróżyna, messo, sans, Pajonk, linię Philosophy by Mariusz Przybylski, Berenikę Czarnotę, Polę Rudnicki, Wiolę Wołczyńską, Beller, Jag Jewels, Modern Stories, Mumu i Slava.