W czwartym odcinku „Top Model 10”, który został wyemitowany 22 września tego roku na antenie TVN, mogłyśmy i mogliśmy (nareszcie!) zobaczyć, jak wygląda dom modelek i modeli. To właśnie tam mieszkają uczestnicy oraz uczestniczki podczas programu – odpoczywają, a także biorą udział w odbywających się tam zadaniach. Zobaczcie zdjęcia z luksusowych wnętrz – gwarantujemy, że będziecie chciały i będziecie chcieli się tam wprowadzić!

Dom „Top Model”. Gdzie mieszkają uczestnicy i uczestniczki programu?

Osoby, które dostały się do jubileuszowej edycji modowego show, zamieszkały w luksusowej willi. Jak wygląda? Te wnętrza robią wrażenie. Uczestnicy i uczestniczki „Top Model 10” zgodnie przyznali i przyznały, że dom jest nie tylko duży czy przestronny, ale również piękny. Łukasz Wasielewski porównał go nawet do pięciogwiazdkowego hotelu. Mieszkanki oraz mieszkańcy willi mają do dyspozycji m.in. sypialnie wyposażone w łóżka piętrowe, kuchnię i jadalnię, a także salon, w którym mogą odpocząć po ciężkim dniu (np. po ekstremalnie wyczerpującym zadaniu – jak sesja zdjęciowa w kole). Miejsce do wypoczynku znajdą także na tarasie. W czasie wolnym mogą natomiast popływać w otwartym basenie znajdującym się na terenie luksusowej willi albo zrelaksować się przy grze w piłkarzyki. 

Ważnym miejscem w domu „Top Model” jest sypialnia z wielkim (i wyglądającym na bardzo wygodne) łóżkiem podwójnym. To wyjątkowe miejsce dla każdej uczestniczki oraz każdego uczestnika. W tym pokoju mieszka bowiem osoba, która – według jury (Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego) poradziła sobie najlepiej w danym odcinku. Jako pierwsza zamieszkała w nim Weronika Zoń, czyli zdobywczyni złotego biletu. 

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały o dekoracjach w domu „Top Model”. W sypialniach, kuchni czy salonie nie brakuje akcesoriów w wyrazistych, a tym samym przyciągających wzrok odcieniach. Co ciekawe, wnętrza zostały ozdobione także zdjęciami z sesji zdjęciowych, które odbyły się w poprzednich edycjach największego modowego show w Polsce. Czy piękne fotografie zmotywują uczestników i uczestniczki „Top Model 10” do dalszej pracy? Pokażą, że wszystko jest możliwe? O tym przekonamy się już niebawem. 

Jak wygląda dom „Top Model”: zdjęcia 

W naszej galerii czekają na was zdjęcia z domu modelek i modeli, w którym zamieszkali uczestnicy oraz uczestniczki „Top Model 10”, czyli: Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Weronika Zoń, Mikołaj Krawiecki, Kacper Jasiński, Kacper Orenkiewicz, Bartosz Kloch, Aleksandra Skubis, Olga Król, Arkadiusz Pydych, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, a także Wiktoria Pawliszewska. Jak wam się podobają te wnętrza? Kto chciałby się tam przeprowadzić?