11. edycja „Top Model” (przynajmniej do tej pory) jest niezwykle emocjonująca. Twórczynie i twórcy nie przestają nas zaskakiwać. W trzecim odcinku modowego show ujawnili nazwiska wszystkich uczestniczek oraz uczestników. W domu Top Model zamieszkało 14 osób. Wśród nich Adrian Nkwamu, który brał udział w tak zwanych konkursach piękności. Oto wszystko, co wiemy o jego życiu. 

Adrian Nkwamu w „Top Model”

To właśnie on jako pierwszy pojawił się w studiu i miał szansę przekonać do siebie Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Udało mu się to nie tylko dzięki urodzie, ale również osobowości - pozytywnej energii, jaka od niego bije. Jury zaprosiło go na bootcamp, gdzie poradził sobie równie dobrze. Adrian Nkwamu dostał się do domu Top Model

Oczywiście nie będzie tam mieszkać sam. Do luksusowej willi wprowadzili się także Klaudia Nieścior, Natalia Woś, Filip Ferner, Maciej Skiba, Borys Barchan, Krystian Embradora, Martyna Kaczmarek, Michalina Wojciechowska, Karolina Kuracińska, Marcelina Zetler, Weronika Pawelec, Adriana Hyzopska oraz Aleksandra Helis, która (jako czwarta uczestniczka w historii polskiej edycji programu) zdobyła złoty bilet i nie musiała brać udziału w ostatnim etapie castingu. 

Ich zmagania można oglądać w środy o godz. 21:35 na antenie TVN. Program „Top Model 11” jest dostępny również na platformie streamingowej Player. A jeśli wolicie czytać niż oglądać, śledźcie Glamour.pl, gdzie na bieżąco informujemy o tym, co dzieje się w poszczególnych odcinkach. 

„Top Model 11”: Adrian Nkwamu – kim jest?

Co wiemy o Adrianie Nkwamu? Już podczas wspomnianego na początku castingu mogliśmy poznać go trochę lepiej. Jak się okazuje, uczestnik „Top Model 11” ma 20 lat. Wychowywał się w Jaworze, ale od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Jego mama jest Polką, a tata pochodzi z Tanzanii. Ma brata bliźniaka. Adrian Nkwamu kocha sport. Trenuje sporty walki, ćwiczy na siłowni, do tego chętnie gra w piłkę nożną. Co ciekawe, w 2020 roku został I Vice Misterem Polski. Teraz próbuje swoich sił w modelingu. 

Adrian Nkwamu zdobył się na szczere wyznanie w „Top Model 11”. Przyznał, że w przeszłości – gdy chodzi do szkoły podstawowej – doświadczył rasizmu. 

„Top Model 11”: Adrian Nkwamu – Instagram

Osoby, które chciałyby lepiej poznać Adriana Nkwamu, mogą zajrzeć na jego profil na Instagramie. Uczestnik „Top Model 11”, czyli największego modowego show w Polsce, posługuje się nickiem @adrian_nkwamu. Regularnie publikuje nowe zdjęcia. Patrząc na nie, nie ma wątpliwości, że świetnie czuje się przed obiektywem. 

Zobacz także:

Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii.