Nie jest tajemnicą, że srebrny bilet to wielkie marzenie wszystkich uczestników i uczestniczek internetowego castingu do programu „Top Model”. Trudno się jednak temu dziwić. Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów od widzów TVN, od razu pojedzie na bootcamp, gdzie powalczy o wejście do grona finalistów i finalistek show. Poznajcie szczęśliwą piątkę wybraną przez jury i prowadzącego „Top Model 11”.

Kim jest Zuzanna Affek?

Zuzanna Affek została wybrana przez Kasię Sokołowską. Ma 20 lat. Pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego. Od października 2021 roku mieszka w Lublinie, gdzie dostała się na studia na kierunku lekarsko-dentystycznym. Nie ukrywa, że modeling był zawsze jej ukrytym marzeniem, dlatego postanowiła w końcu spróbować swoich sił w „Top Model”. Jest zwolenniczką zdrowego i aktywnego stylu życia. Morsuje, pływa, jeździ na rowerze, chodzi na siłownię, gra w siatkówkę, pływa na windsurfingu i jeździ na nartach.

Zuzanna ma 173 cm wzrostu, a jej wymiary to 83 / 58 / 89 cm.

Instagram: @zuziaaffek

Kim jest Nikolina Holuk?

Nikolina Holuk to kandydatka Joanny Krupy. Ma 24 lata. Od 5 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie skończyła teatrologię i dramaturgię. Nie pracuje jednak w wyuczonym zawodzie. Obecnie spełnia się jako pomoc nauczyciela w szkole specjalnej. Jest mistrzynią multitaskingu, dlatego jednocześnie kończy aż trzy kierunki studiów. Kocha ruch, a najbardziej fitness na trampolinie i pływanie.

Nikolina ma 173 cm wzrostu, a jej wymiary to 89 / 64  / 90.

Instagram: @nikolinaholuk

Kim jest Julia Krause?

Julia Krause została wytypowana przez Michała Piróga. Ma 20 lat. Pochodzi z Poznania, gdzie studiuje zarządzanie nieruchomościami. W wolnych chwilach realizuje się jako modelka e-commerce. W przeszłości trenowała siatkówkę. Twierdzi, że sport nauczył ją determinacji, pracy zespołowej i tego, by się nie poddawać. Aktualnie często biega i jeździ rowerem.

Julia ma 177 cm wzrostu, a jej wymiary to: 85 / 64 / 91.

Instagram: @julaaa_krause

Kim jest Fabian Sokołowski?

Fabian Sokołowski to kandydat od Marcina Tyszki. Ma 19 lat i pochodzi z Gdańska. Tegoroczny maturzysta ma wiele pasji, ale najbardziej interesuje się muzyką, astronomią i kinematografią. Lubi chodzić do muzeów i czytać dobre książki. Dba nie tylko o ducha, ale także o ciało – aktualnie trzy razy w tygodniu uczęszcza na siłownię. W przeszłości grał w piłkę nożną i przez 12 lat trenował pływanie. Na co dzień pracuje w kawiarni.

Fabian ma 182 cm wzrostu, a jego wymiary to: 96 / 70 / 86.

Instagram: @fabian.sokolowski

Kim jest Mikołaj Szymczak?

Mikołaj Szymczak został wybrany przez Dawida Wolińskiego. Ma 20 lat. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jest trenerem jeździectwa i instruktorem kitesurfingu. W przyszłości chciałby zostać lekarzem weterynarii i założyć własną klinikę. Uwielbia kuchnię włoską. Zdradził też, że aktualnie jest singlem.

Mikołaj ma 182 cm wzrostu, a jego wymiary to: 94 / 79 / 84.

Instagram: @miko_lie

Zdjęcia wszystkich kandydatów i kandydatek do srebrnego biletu znajdziecie w galerii. Dodajmy, że głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie internetowej programu – topmodel.tvn.pl.