Ostatni odcinek Top Model wygrał Radek Pestka, a jurorzy zadecydowali, że z programem pożegna się Magda Stępień. Jednak Natalia Gulkowska postanowiła oddać jej swoje miejsce w programie.

ZOBACZ WIZYTÓWKĘ WIDEO NATALII GULKOWSKIEJ >>>

W 10. odcinku Top Model na uczestników czekały trzy zadania. Sesja pod wodą - jak się okazało nie dla wszystkich było to łatwe zadanie. Najlepiej w tym zadaniu wypadła Karolina Pisarek

Uczestnicy walczą o wyjazd na Fashion Week. Udział w pokazie Roberta Kupisza miał przybliżyć im szansę na udział w pokazach tygodnia mody w Wietnamie.

Ogromnym problemem okazało się znalezienie odpowiedniej kreacji dla Radka. Całe szczęście, że w programie poza zaciętą rywalizacją, istnieją także przyjaźnie. Kamila Ibrom oddała mu ubranie z drugiego wyjścia. Otworzył nim pokaz Roberta Kupisza.

Jednak najważniejszym zadaniem była sesja zdjęciowa. Za obiektywem stanął Marcin Tyszka. To ta sesja zaważy nad tym, kto dostanie bilet na Fashion Weeek.

Robert Kupisz do swojej najnowszej kampanii zaprosił Andre i Karolinę Pisarek. Według jurorów Top Model i gościa specjalnego Roberta Kupisza na Fashion Week nie pojadą, a co za tym idzie odpadną z programu, Andre Whyte i Kamila Ibrom.
Powered by Typeform

WIĘCEJ MATERIAŁÓW NA TEMAT TOP MODEL >>>