Były już nagie zdjęcia, pozowanie pod wodą lub w górach. Kto by więc pomyślał, że to właśnie sesja w ogrodach i wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Kozłówce okaże się tą najtrudniejszą w Top Model 2018? Dla wielu odstawienie na bok swoich przyzwyczajeń, bezpiecznych rozwiązań i utartych schematów okazało się prawdziwym wyzwaniem. W ósmym odcinku Top Model 7 uczestnicy mieli za zadanie pokazać na zdjęciach najdzikszą imprezę ich życia. W dodatku w barokowym stylu! W klimat pomagały wczuć się stroje z epoki, teatralny makijaż i gigantyczne peruki. Wielu z nich jednak pomysł na sesję oraz jej estetyka zupełnie przerosła.
 

Barokowa sesja Top Model 7 – najlepsze i najgorsze zdjęcia

To była wymagająca sesja, nie obyło się więc bez stresów i spięć. Na planie pozujących wspierała jedna z najbardziej znanych polskich modelek, Marta Dyks. Za obiektywem stanął za to szalenie utalentowany Adam Pluciński. Mimo że fotograf podpowiadał, naprowadzał, próbował inspirować uczestników i zachęcać do szaleństw, nie każdemu udało się wyjść poza strefę komfortu. Tym razem bowiem nie miało być ładnie i poprawnie, a dziko, brzydko, nieco karykaturalnie. Zero wstydu i kontroli. Na każdą osobę przypadało 50 klatek i w przypadku Darii Dąbrowskiej już po wykorzystaniu pierwszej stwierdzono, że udało się zrobić dobre zdjęcie. Gorzej było z Magdą Przybielską, która nie czuła się komfortowo i miała problemy z pozowaniem. Michałowi Borzuchowskiemu przeszkadzał mocny makijaż, przez co nie czuł się dobrze przed obiektywem. Kasia Szklarczyk miała w sobie za to sporo luzu, ponieważ otrzymała w tym odcinku immunitet - był on nagrodą w poprzednim zadaniu. Piotrka Muszyńskiego w trakcie zdjęć dziobała sowa, z którą pozował, a Ania Markowska musiała znaleźć w sobie odrobinę szaleństwa i dać się ponieść chwili. Najtrudniejsze było niemyślenie o tym, czy wyjdzie się dobrze na zdjęciu. Liczyły się dziwne miny i spontaniczność.

Top Model 2018: sesja nago Top Model 7 [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! >>>

Pewnością siebie tradycyjnie już wykazał się Hubert Gromadzki, który za nic miał uwagi Marty Dyks. Modelka na panelu wytknęła mu, że jest nieprofesjonalny i aroganckie zachowanie może go kiedyś zgubić. Żaklina Ta Dinh w trakcie sesji nie przestawała stresować się faktem, że odpadnie po raz drugi, ale tym razem już na zawsze. W poprzednim odcinku Michał Piróg przywrócił ją do Top Model 7, nie chciała więc odchodzić tak szybko, po tak dużym kredycie zaufania, który od niego otrzymała. Niestety, ale jury w składzie Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, a także gościnnie Marta Dyks, zadecydowało, że to jej zdjęcie z sesji było najgorsze. Żaklina odpadła i pożegnała się z programem. Równie kiepsko z zadaniem poradzili sobie Piotrek i Magda, ale to im dano jeszcze jedną szansę. Odcinek wygrała Oliwia Zasada, a tuż po niej najlepsza okazała się Daria. Słusznie?

Zobacz także: Żaklina i Szymon z Top Model 7 spotykają się poza programem? Wszystko na to wskazuje >>>