Wczorajszy odcinek Top Model 7 był pełen emocji. Rywalizacja wśród uczestników zaostrzyła się, ponieważ w programie zostało tylko 6 osób: Michał Borzuchowski, Hubert Gromadzki, Ania Markowska, Kasia Szklarczyk, Magda Przybielska i Dara Dąbrowska, którzy wyruszyli do Los Angeles, gdzie walczyli o udział w pokazach mody. I chociaż to było im głównym zadaniem, podczas 11. odcinka Top Model 2018 musieli również zrobić dwie sesje. Jedną z nich były zdjęcia sportowe, robione w Venice Beach, autorstwa Art Brewera, specjalizującego się w fotografiach surferów. Chociaż Daria wypadła dobrze, pozując na wrotkach, nie uratowało ją to przed odejściem z programu.

Decydujący wpływ, na to, kto przeszedł do następnego odcinka miały castingi w Los Angeles, które zweryfikowały wyobrażenia Michała, Huberta, Ani, Kasi, Magdy i Darii zarówno o sobie, jak i o światowej branży mody. Uczestnicy czuli presję i stres, który szczególnie odbił się na Magdzie i Darii. Nie pomogły im prywatne konflikty. Napięcie było wyczuwalne między Anią Markowską a Kasią Szklarczyk. Grupa stwierdziła również w pewnym momencie, że ma dosyć faworyzowania Ani ze względu na jej chorobę. W jej obronie stanęła Daria. W związku z trudnymi wyzwaniami wszyscy musieli odłożyć kłótnie, aby maksymalnie skupić się na zadaniu. Każdy z nich wziął udział w 5 castingach. Najlepiej poradziła sobie Ania, którą zaangażowano do wszystkich pokazów, Magda zapewniła sobie cztery pokazy, a Michał i Kasia trzy. Natomiast Daria nie spodobała się żadnemu projektantowi.

Top Model 2018: odcinek 11. Kto odpadł? Filmowa sesja i castingi do Los Angeles Fashion Week >>>

Top Model 7: filmowa sesja, w której uczestnicy musieli odtworzyć kadry z kultowych amerykańskich produkcji

Pierwszą i według nas najbardziej kreatywną sesją w 11. odcinku Top Model była sesja filmowa. Uczestnicy mieli za zadanie odtworzyć kadry z kultowych hollywoodzkich filmów. Sesja była wyjątkowa pod jeszcze jednym względem. W rolę fotografów wcielili się jurorzy. Uczestników podzielono w pary: Hubert pozował z Anią, Magdę z Darią, a Michała połączono z Kasią. Oprócz samego pozowania, musieli wystylizować się sami i mieli na to tylko 30 minut. Najlepsze zdjęcie należało do ostatniej pary, która wcieliła się w bohaterów z faworyta tegorocznych Oscarów, czyli La La Land, a sfotografowała ich Kasia Sokołowska. Dawid Woliński zrobił zdjęcie Hubertowi i Ani, odgrywających scenę z Pretty Woman, a Marcin Tyszka stanął za obiektywem na sesji Magdy i Darii, grających Aniołki Charliego. Zobaczcie w galerii wszystkie zdjęcia z filmowej sesji uczestników Top Model 7.