Top Model 7 powoli dobiega końca. Wiemy już, kto zawalczy o zwycięstwo i miano Top Modela lub Top Modelki. Do finałowej trójki Top Model 7 zakwalifikowali się Kasia Szklarczyk, Ania Markowska oraz Hubert Gromadzki. Ci uczestnicy praktycznie od samego początku radzili sobie w programie bardzo dobrze, często chwaleni byli za wykonane zadania przez jurorów, jak również przez gości specjalnych zapraszanych do programu. Ania, Hubert i Kasia zdążyli po drodze stać się gwiazdami Instagrama (cała trójka ma około 200 tysięcy followersów) oraz idolami nastolatków. Także tych, którym marzy się podobna przygoda, czyli udział w kolejnej edycji Top Model. Czy taka powstanie? Tego narazie nie wiemy. Wiemy natomiast całkiem sporo o finale Top Model 7, na którym na także nie zabraknie.

Top Model 2018: sesja na pustyni zdecydowała, którzy uczestnicy znajdą się w finale Top Model 7 [ZDJĘCIA] >>>

Top Model 7: finał. Kiedy? Data, godzina

Finał Top Model 7 będzie transmitowany oczywiście na antenie stacji TVN w poniedziałek 26 listopada. Tak, jak wszystkie odcinki Top Model 7, program obejrzymy o 21:30, także na Player.pl. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli oglądać finału Top Model 2018 na żywo, nie martwcie się. TVN pokaże powtórkę 13. odcinak w przyszłą niedzielę 2 grudnia, ale też znajdziecie ją na Player.pl 

Top Model 7: Tylko u nas Kasia Sokołowska ocenia… pozostałych jurorów „Top Model”! >>>

Top Model 2018: wielki finał. Gwiazdy na żywo

Jak na wielki finał przystało, podczas show nie może zabraknąć gości specjalnych w postaci artystów. Niczym na pokazie Victoria's Secret, obok uczestników Top Model na scenie pojawi się jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia Daria Zawiałow, zespół, którzy tworzą Kuba Karaś i Justyna Święs, czyli oczywiście The Dumplings, jak również duet Smolik & Kev Fox. Duet poprowadzi również finał Top Model 7 i będą to Joanna Krupa i Michał Piróg.

Finał Top Model 7: co wydarzy się w 13. odcinku?

W ostatnim odcinku Top Model 7 obejrzymy aż trzy pokazy mody! A o ich oprawę muzyczną, pierwszy raz w historii polskiej edycji programu Top Model zadbają właśnie wyżej wymienieni artyści - Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik & Kev Fox. Widzowie będą mieli okazję podziwiać uczestników Top Model 7 w pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, który był gościem 6. odcinka Top Model 2018, jednego z jurorów programu - Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki & Brzozowski, którzy w miniony piątek zaprezentowali swoją pierwszą kolekcję ślubną. 

Top Model 2018: kto w finale? Jak głosować?

W finałowym, 13. odcinku Top Model na żywo, trójka uczestników, czyli Hubert Gromadzki, Anna Markowska i Katarzyna Szklarczyk, zawalczy o wygraną w programie. Czyli o co? Gra jest warta świeczki, gdyż zwycięzca Top Model 7 otrzyma kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek D'VISION, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w grudniowym numerze magazynu Glamour. Okładkę tego wydania pokażemy Wam tuż po ogłoszeniu wyników! Jak głosować na swojego faworyta? Jeżeli kibicujecie Ani Markowskiej wyślijcie SMS na numer: 7326 o treści: (koszt SMS: 3,69 zł z VAT). Chcecie żeby wygrał Hubert? Żeby oddać na niego głos, potrzebny jest SMS na numer: 7326 o treści: (koszt SMS: 3,69 zł z VAT). Jeżeli natomiast jesteście team Kasia, wysyłajcie SMS na numer: 7326 o treści: (koszt SMS: 3,69 zł z VAT).