Wczoraj odbył się (dotychczas) najbardziej emocjonujący odcinek Top Model 2018. Uczestnicy przeszli spektakularne metamorfozy, które wzbudziły wśród nich sporo kontrowersji. Po radykalnych zmianach fryzury finałowa czternastka wzięła udział w pierwszej profesjonalnej sesji zdjęciowej do naszego magazynu, którą wykonał Adam Pluciński, a za stylizacje odpowiadał Michał Kuś, szef działu mody Glamour. Uczestnicy wprowadzili się także do luksusowej willi. Jednym z zadań było również zorganizowanie pokazu mody, które okazało się dla nich niemałym wyzwaniem. W czwartym odcinku odpadła pierwsza uczestniczka, Julia Frankowicz.

Top Model 2018: odcinek 4 - metamorfozy, pokaz mody i dwie sesje zdjęciowe. Gośćmi Top Model 7 Robert Biedroń i Małgorzata Rozenek-Majdan. Kto odpadł? >>>

Finałowa 14 Top Model 7 na Instagramie

Każdy uczestnik programu TVN ma swoje konto na Instagramie. Niektórzy z nich mogą pochwalić się dużą liczbą obserwatorów, których w miarę trwania Top Model sukcesywnie im przybywa. Wśród nich znajdują się Hubert Gromadzki (12,9 tys.), Szymon Reich (24,8 tys.), Oliwia Zasada (12,4 tys.), Żaklina Ta Dinh (23,2 tys.). Jednak najwięcej osób śledzi na Instagramie Anię Markowską (43 tys.). Historia tej dziewczyny poruszyła tysiące widzów. Podczas castingu okazało się, że kilka lat zmagała się z nowotworem złośliwym. Przeszła 5 operacji i 2 przeszczepy, ale po 3 latach na szczęście wygrała walkę z rakiem.

Jeżeli ciekawi Was, jak wygląda życie uczestników 7. edycji Top Model, co robią na co dzień, zajrzyjcie do naszej galerii. Poniżej znajdziecie również Instagramy finałowej czternastki. Obserwujecie już swoich faworytów?