Michał Borzuchowski  to jeden z najmłodszych uczestników Top Model 7, któremu udało się zajść w programie bardzo daleko - Michał ma szansę znaleźć się w finałowej trójce! To, co doprowadziło go tak daleko, to bez wątpienia niesamowita lekkość, jaka uaktywnia się u niego przed obiektywem aparatu. Za kilka zdjeć, jakie udało mu się zrealizować do tej pory w programie, był bardzo chwalony przez jury. Dlatego jesteśmy przekonani, że jeśli Michał zdecyduje się na karierę w modelingu, może osiągnąć spory sukces. A z którą marką chciałby współpracować? Co jest jego największym zawodowym marzeniem? Kogo w branży mody najbardziej podziwie i czym stylem się inspiruje? Oto nasz kwestionariusz z Michałem Borzuchowskim w roli głównej!

Ubierz się jak uczestnicy Top Model 7. Wybraliśmy najlepsze stylizacje >>>

Michał Borzuchowski: wiek, wzrost, wymiary [KWESTIONARIUSZ]

Ile masz lat?

W listopadzie tego roku ukończyłem 18 lat :)

Ile masz wzrostu?

188 cm.

Twoje wymiary to?

89/79/95

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Z branży mody najbardziej inspiruje mnie Dominik Sadoch. Jest modelem pracującym dla największych marek modowych i spełnia się w tym, co kocha. Będę mocno pracował, gdyż chce osiągnąć sukces podobny do jego ;)

Marka, której ambasadorem chciałbyś zostać, to?

Nie planuję tak dalekiej przyszłości, dlatego nie wiem, jakiej marki chciałbym być ambasadorem. Z pewnością, by podjąć z kimkolwiek współpracę, muszę być w 100% pewny, że działalność danej marki do mnie przemawia.

Kogo najbardziej polubiłeś w programie?

Jestem osobą, która uwielbia być wśród ludzi, dlatego myślę że z każdym miałem fajny kontakt, nawet z Hubertem :D. Oczywiście są osoby które skradły moje serce :D. Kasia, którą poznałem dzięki programowi, Żaklina, za jej bananową duszę, Sophie, za jej dobroć i piękno, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, Daria za jej unikalność oraz Ania za jej siłę i silną wolę.

Która rada, otrzymana w programie, była dla Ciebie najcenniejsza?

Na samym początku usłyszałem od jury, że jest we mnie coś fajnego i jeśli to dobrze wykorzystam, mogę dużo zdziałać. Ważne w tym wszystkim powinno dla mnie być to, co miałem na początku - skromność. I by jej nie zgubić po drodze.

Twoja ikona stylu?

Moją ikoną mody jest Loulou de la Falaise. To kobieta, która była oddana modzie, wywarła na nią ogromny wpływ i jej osoba zapadnie w pamięć na wiele pokoleń.

Który z jurorów jest najbardziej surowy?

Każdy z jurorów jest na swój sposób surowy. I każdy z nich ma swoje oczekiwania wobec uczestników. Zawsze chciałem, by z mojej pracy najbardziej zadowolony był Marcin Tyszka, gdyż jest to niesamowity fotograf oraz Kasia Sokołowska, bo jest dla mnie ogromnym autorytetem.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem była dla mnie sesja barokowa. Pomimo tego, że mam androgyniczną urodę i ta sesja była wręcz dla mnie stworzona, to nie poradziłem sobie, ze względu na psychikę i to, jak odbierze to społeczeństwo. Gdy nadeszła kolejna próba, czyli casting u Michaela Costello i jego prośba o założenie sukienki, postanowiłem że tym razem nie poddam się tak łatwo.

Co jest Twoim największym marzeniem związanym z pracą modela?

Moim największym marzeniem jest zrobienie najlepszych pokazów mody, np. dla Gucci, a także praca z najlepszymi fotografami.

Co radzisz tym, którzy chcieliby się zgłosić na casting do kolejnej edycji programu Top Model?

Jeśli choć raz usłyszeliście że nadajecie się na modela, macie coś co was wyróżnia albo po prostu tak jak ja kochacie sesje zdjęciowe, to nie wahajcie się ani chwili. A kto wie... :)

Gdybyś miał szansę poprawić coś, z czego nie do końca byłeś zadowolony w programie Top Model, co by to było?

Dzięki programowi nabrałem doświadczenia i gdybym mógł cofnąć czas, użyłbym go, by dać z siebie więcej na sesjach i pokazach.

Top Model 2018: uczestnicy Top Model 7 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 14 >>>