Za nami 10 odcinek Top Model 7, a to oznacza, że finał zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy, którym udało się przejść wszystkie zadania, pojechali na fashion week w Los Angeles. Ale zanim jury w składzie Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i gościnnie Joanny Przetakiewicz wybrali szczęśliwą szóstkę modeli i modelek, musieli zmierzyć się z wymagającymi zadaniami. Jednym z nich była sesja zdjęciowa, podczas której oblewano ich farbą. Kto poradził sobie najlepiej? W galerii znajdziecie zdjęcia Oliwii, Magdy, Kasi, Darii, Huberta, Ani, Szymona i Michała z Top Model 2018

Top Model 7: sesja zdjęciowa z farbą, autorstwa Magdy Łuniewskiej

„Charakter sesji ma być bardziej dynamiczny”, powiedziała uczestnikom na początku Magdalena Łuniewska, autorka zdjęć w 10 odcinku Top Model 7. Na planie oprócz niej byli obecni Kasia Sokołowska oraz Dawid Woliński, którzy wspierali modeli i pomagali podczas Na pierwszy ogień poszła Kasia Szklarczyk, która po krótki oswojeniu się z warunkami na planie, zaproponowała pozę, która spodobała się ekipie. Dobrze poradziła sobie również Magda Przybielska, której perfekcyjne ujęcie zajęło najmniej czasu. Swobodnie czuł się także Szymon Reich, który… tańczył podczas sesji i sprawiał wrażenia, jakby farba nie przeszkadzała mu w pozowaniu. Nieco dłużej do tej nietypowej sytuacji musiała przystosować się Daria Dąbrowska, polewana lepką farbą przez samych jurorów!

Nagie sesje z poprzednich edycji Top Model. Wybraliśmy najlepsze zdjęcia >>>

Nagrodą w tym zadaniu był udział w kampanii marki kosmetycznej Neo Nail. Sesja zdjęciowa była wyjątkowa, ponieważ zwyciężczyni pozowała z Joanną Krupą, która jest ambasadorką brandu. Jury w składzie Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego oraz Magdy Łuniewskiej zdecydowało, że najlepsze zdjęcie należało do Magdy Przybielskiej. Reżyserka pokazów pochwaliła ją za podejście do zadania, jej profesjonalną postawę oraz skupienie.