Rywalizacja zaczęła się na dobre. To drugi odcinek, w którym odpadła kolejna osoba, a z finałowej czternastki zostaje coraz mniej osób. Przypomnijmy, że tydzień temu odpadła Julia Frankowicz. Kto  tym razem pożegnał się z Top Model 7? Osoba, która najsłabiej poradziła sobie w nagiej sesji, ale też nie otrzymała wyróżnienia w żadnym z zadań, które pokazano w 5. odcinku.
 

Top Model 2018: Red Lipstick Monster i zadanie specjalne

Zaczęło się bardzo niewinnie. Oliwia Zasada, która wygrała w poprzednim odcinku do swojego pokoju zwycięzcy zaprosiła Kasię Szklarczyk. Problem z tym miał jedynie Hubert Gromadzki, który nie potrafił pogodzić się z wygraną koleżanki. O ile noc w Domu Modelek minęła spokojnie, rano na uczestników czekała niespodzianka. Michał Piróg zjawił się z zadaniem specjalnym i całym samochodem paczek. Każdy miał do wyboru jedną z nich, choć początkowo wszyscy mieli nadzieję, że to prezenty od rodziny. Jak bardzo się mylili! Co to były za przesyłki? Okazało się, że w środku znajdywały się najróżniejsze przedmioty codziennego użytku. Na przykład Kasia dostała wieszak na bieliznę, Michał Borzuchowski drabinę, Żaklina Ta Dinh krasnala ogrodowego, Sophie Reich sukienkę baletnicy, Franciszek Strąkowski plastry do depilacji, a Natalia Gorączka porcelanowy serwis. A zadanie przekazała im sama Red Lipstick Monster, czyli Ewa Grzelakowska-Kostoglu, najpopularniejsza dziewczyna na YouTube w naszym kraju i jedna z naszych najulubieńszych beauty influencerek. Uczestnicy mieli zmierzyć się z czymś, co youtuberka robi po mistrzowsku. W tym odcinku musieli nagrać krótki, bo 90-sekundowy unboxing, czyli wideo-prezentację tego, co otrzymali w paczkach. W dodatku należało tak zaprezentować przedmiot (wymyślając chociażby alternatywne sposoby jego zastosowania), żeby osoba oglądająca sama zapragnęła go mieć. Zadanie było o tyle ważne, że zwracało uwagę przyszłych modeli i modelek na to, jak istotne w tym zawodzie są dziś social media.

Red Lipstick Monster wyróżniła filmy Darii i Sophie, ale za najlepszy uznała ten Kasi Szklarczyk. Okazało się, że 22-latka jest fanką youtuberki i od niedawna sama myśli o założeniu swojego kanału. W podjęciu decyzji na pewno pomoże jej nagroda – Ewa zaprosiła ją do jednego ze swoich odcinków!

Top Model 2018: Gdzie oglądać Top Model na żywo? Gdzie zobaczyć powtórki? >>>


Top Model 2018: Qczaj robi trening, a Michał Mikołajczak i Maria Konarowska uczą aktorstwa

Kolejny dzień, to kolejne zadanie. A raczej wyzwanie, bo na poranny trening uczestników zagonił Daniel Kucz, czyli trener Qczaj, którego możecie kojarzyć m.in. z Dzień Dobry TVN. Przez megafon chwalił, ale też upominał m.in. Huberta, który według niego tylko pajacował.

Koło południa Michał Piróg czekał na uczestników w... szkole, gdzie miało odbyć się kolejne zadanie w 5. odcinku Top Model 7. Okazało się, że wszyscy będą musieli wykazać się umiejętnościami aktorskimi, przełamać nieśmiałość i poćwiczyć improwizację pod okiem młodych serialowych aktorów. W role nauczycieli wcielili się Maria Konarowska i Michał Mikołajczak. Przyszli modele i modelki podzieleni zostali w pary, w których następnie odgrywali krótkie scenki związane właśnie ze szkołą.

Top Model 2018: uczestnicy Top Model 7 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 14 >>>

Pierwsza należała do Huberta i Michała, którzy udawali bójkę o miejsce w ławce. Kasia i Sophie z kolei miały konflikt, ponieważ podobał im się ten sam chłopak, Żaklina i Ania próbowały poderwać Michała Mikołajczaka, a Oliwia i Franciszek siebie nawzajem. Szymon i Piotr oraz Daria, Natalia i Magda odegrali scenki, gdzie jedna z osób cierpi na depresję. Warto było się wykazać, bowiem nagrodą okazały się rozmowy z rodzinami na Skype! Wygrali je Hubert i Daria. Chłopak przyznał wtedy, że bardzo tęskni za swoją dziewczyną Magdą.


Top Model 7: naga sesja z Anją Rubik

Trzecie zadanie w tym odcinku okazało się najtrudniejsze. Uczestnicy wzięli udział w swojej pierwszej nagiej sesji! W trakcie zdjęć, za które odpowiedzialna była Sonia Szóstak, początkujących modeli i modelki wspierała Anja Rubik. Chociaż wszyscy walczyli do końca i dali z siebie bardzo dużo, w niektórych przypadkach okazało się to za mało. Więcej piszemy o tym zadaniu tutaj:

Top Model 2018: sesja nago Top Model 7 [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! Gościem specjalnym Anja Rubik >>>

 

Top Model 7: odcinek 5. Kto odpadł?

Panel jurorski kończący odcinek nie należał do najprzyjemniejszych. Oprócz Kasi Sokołowskiej, Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki uczestników oceniała także Anja Rubik. A kto jak kto, ale ona zna się na rzeczy. Tym boleśniejsze i prawdziwsze okazały się dla niektórych słowa top modelki, która przede wszystkim zwracała uwagę na świadomość własnego ciała, podstawę w tym zawodzie. W trójce osób zagrożonych znaleźli się Oliwia Zasada, Franciszek Strąkowski oraz Natalia Gorączka, która ostatecznie odpadła z Top Model 7. Miała w sobie najmniej naturalności, co już w poprzednim odcinku dali jej do zrozumienia jurorzy.

Zobacz także: Metamorfozy Top Model 7: Spektakularne metamorfozy uczestników Top Model >>>