Za nami półfinał Top Model 7. W 12. odcinku dowiedzieliśmy się, którzy uczestnicy powalczą o zwycięski tytuł i nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją DIVISION oraz okładkę magazynu Glamour, a także udział w kampanii platformy internetowej About You. Gra jest warta świeczki, chociaż nie mamy wątpliwości, że wszyscy uczestnicy programu, którzy dostali się do półfinału nie będą narzekać na brak propozycji w modelingu.

W ostatnim odcinku przed wielkim finałem przenieśliśmy się ponownie do Los Angeles, gdzie tydzień temu Kasia Szklarczyk, Magda Przybielska, Michał Borzuchowski, Hubert Gromadzki i Ania Markowska udali się na swoje pierwsze castingi do pokazów mody w ramach Los Angeles Fashion Week. Natomiast we wczorajszym epizodzie oglądaliśmy, jak poradzili sobie na wybiegu. Nie zabrakło nerwów i emocji. Na backstage'u panowało również spore zamieszanie, w wyniku którego Hubert i Ania poszli w pokazie Eric Rosete, który zaprosił ich do udziału w show w ostatniej chwili.

Top Model 2018: odcinek 12 w Los Angeles. Kto w finale? A kto odpadł? >>>

Top Model 2018: najważniejsza sesja, która zapewniła uczestnikom finał. Kto trafił do finału Top Model 7?

Presja podczas sesji, która miała zadecydować o tym, kto znajdzie się w finale, była ogromna. Ale jury w składzie Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego oraz gościnnym udziałem projektantów Ryan Paros & Walter Mendez brali pod uwagę nie tylko pracę w Los Angeles, ale całą drogę, jaką uczestnicy przeszli w programie. Zdjęcia do najważniejszej sesji odbyły się w malowniczej scenerii parku narodowego Joshua Tree, a Magda, Hubert, Michał, Ania i Kasia pozowali w kreacjach w stylu haute couture, zaprojektowanych przez wspomniany duet, czyli gości specjalnych ostatniego panelu jurorskiego.

Największe wrażenie na jurorach zrobiła Kasia Szklarczyk. Wszyscy na czele z Marcinem Tyszką byli pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła w Top Model 7. Jej zdjęcie było najlepsze i tym samym zapewniła sobie miejsce w finale. O zwycięski tytuł powalczy także Hubert Gromadzki, który ma wszelkie predyspozycje do tego, aby zrobić światową karierę w modelingu oraz Ania Markowska - dziewczyna, oprócz idealnych warunków, jest zdeterminowana i uwielbia pracować jako modelka, dlatego również ma ogromne szansę na wygraną. Z programu Top Model odpadli Michał Borzuchowski i Magda Przybielska. Wszystkie zdjęcia z sesji na pustyni znajdziecie w naszej galerii.

Już za tydzień, czyli 26 listopada o 21.30 na antenie TVN odbędzie się finał Top Model 7 na żywo. Ale już dziś możecie głosować na swoich faworytów, bo to widzowie decydują o tym, kto wygra. My będziemy relacjonować na żywo finałowy odcinek Top Model 2018, dlatego śledźcie nas uważnie.