Jurorzy Top Model już po raz szósty ruszyli w Polskę, aby spośród tysięcy osób wybrać kilkanaście tych najciekawszych, najbardziej atrakcyjnych i zaprosić ich na boot camp. Pierwszy odcinek za nami - to uczestnicy, którym udało się przekonać do siebie Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę podczas pierwszych castingów.

1. Adam Niedźwiedź, 22 lata, Katowice

Zawodowo zajmuje się MMA, czyli tzw. mieszanymi sztukami walki, a także jest trenerem personalnym brazylijskiego jiu-jitsu. Adam jurorów urzekł swoim urokiem osobistym.

"Masz piękne oczy, zajebisty uśmiech, potworną brodę i potworną fryzurę. Golimy włosy, golimy brodę i jak dla mnie jesteś na tak" - Marcin Tyszka o Adamie Niedźwiedziu na castingu.

2. Ada Daniel, 21 lat, Mielec

Matka rocznego synka Igora. Chyba nikt z Was nie powiedziałby, że ta dziewczyna rok temu urodziła dziecko. Jej sylwetka wskazuje raczej, jakby przez ostatni rok ciężko trenowała na siłowni. Jak się okazuje Ada postanowiła zrobić coś ze swoim życiem i ostatnie miesiące ostro pracowała nad swoim ciałem, aby doprowadzić go do stanu przed ciążą. 

"Ja mam mieszane uczucia. Faktycznie masz piękne ciało, piękna skóra, piękny kolor. To nie jest ta proporcja, która mnie pociąga" - komentarz Kasi Sokołowskiej.

3. Mariusz Tomczak, 24 lata, Rokietnica

Jak to określił Michał Piróg przed wejściem Mariusza na casting przed jurorami Top Model: przypominasz mi najbardziej znaną osobę na świecie. Coś w tym chyba jest, prawda? Porównań do Jezusa z ust Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki, Kasi Sokołowskiej i Joanny Krupy było jeszcze wiele podczas tego spotkania.

"Mariusz masz bardzo ładne oczy i jestem bardzo ciekawa co tutaj się dzieje pod tą Twoją brodą" - Joanna Krupa.

4. Ola Zbinkowska, 21 lat, Wrocław

Dziewczyna z tatuażem. Marcin Tyszka od razu zwrócił uwagę na tatuaż Oli na jej lewym ramieniu. Zarówno on jak i ona uważają, że może być to problem w jej karierze w modelingu. Serio? Nie pamiętacie już Karoliny Gilon z poprzedniej edycji Top Model?

"Masz takie dzikie ogniki w oczach" - Marcin Tyszka

5. Zuzanna Matysiak, 19 lat, Mrągowo

Tegoroczna maturzystka i finalistka konkursu Miss Warmii i Mazur. Od ośmiu lat trenuje kajakarstwo - z sukcesami. Rok temu zajęła drugie miejsce na mistrzostwach świata w Portugalii. 

"Masz piękne długie nogi, masz cudowne ciało, jestem absolutnie za" - Kasia Sokołowska

6. Daniel Tracz, 19 lat, Jordanów Śląski

Kolejny, świeżo upieczony maturzysta. Planuje wybrać się na studia - kierunek sinologia, czyli chinoznastwo. Na pytanie Joanny Krupy dlaczego model, odpowiedział jednym tchem: bo moda jest cool i jak ktoś dobrze wygląda to ma powodzenie. Ludzie się na niego patrzą, a ja lubię jak ludzie się na mnie patrzą.

"W garniturze wyglądasz dwieście razy lepiej. Jesteś atrakcyjnym facetem" - Marcin Tyszka.

7. Patryk Grudowicz, 19 lat, Ostróda

Czy to kolejna ckliwa historia w programie Top Model? Jedno jest pewne. Patryk urzekł jurorów tym jak wygląda na zdjęciach, a nie opowieścią o bardzo ciężkim życiu. Na casting przyszedł, aby spełnić swoje największe marzenie.

"Widzę w oczach, że dużo przeżyłeś, masz ból w oczach" - Joanna Krupa.

Czy po pierwszym odcinku Top Model 2016 macie już swojego faworyta?