Kolejny odcinek nowej serii Top Model i kolejne emocje. Osoby pojawiające się na castingach są zdeterminowane i mają jeden cel - zaskarbić sobie przychylność jurorów, która otworzy im drzwi do kolejnego etapu programu. Nic dziwnego, skoro po pięciu edycjach śmiało można stwierdzić, że Top Model to trampolina do kariery - nie zawsze związanej z modelingiem, ale z całą pewnością do bycia osobą rozpoznawalną i medialną. 

Podczas drugiego odcinka jurorzy byli pod wrażeniem takich osób jak: 

1. Victoria Abbey, 29 lat, Ghanna

Victoria Abbey, która na co dzień współpracuje z fundacją Omeny Mensah w Ghanie. Jurorów na kolana powaliła swoim ciałem, którego jak sama twierdzi, wcale nie wyrzeźbiła katorżniczą pracą, a są to jej naturalne warunki.

"Kocham Twoje proporcje i Twój uśmiech" - Marcin Tyszka.

2. Szymon Szablewski, 20 lat, Gdynia

"Zmęczony Szymon" - tak zaprezentował się przed jury programu Top Model. Wszystko przez nieprzespane noce. Jurorów do podjęcia decyzji przekonała jego szwagierka, która za wszelką cenę chciała, aby Szymon pojechał na boot camp i pokazał na co go stać.

3. Daria Zhalina, 20 lat, Rosja

Do Polski przyjechała dwa lata temu i przez ten okres opanowała język polski do perfekcji. W naszym kraju studiuje stosunki międzynarodowe i handel zagraniczny. Jak sama podkreśla, chciałaby w życiu osiągnąć sukces, aby móc pomóc swojej rodzinie.

"Twarz ma piękną. Jest najfajniejszą dziewczyną ze wszystkich, które mieliśmy do tej pory" - Marcin Tyszka.

4. Mateusz Mil, 21 lat, Jarosław

Mateusz po raz drugi próbuje swoich sił w programie Top Model. W 5. edycji odpadł na etapie boot campu - zmobilizowało go to do tego, aby za rok później pokazać jurorom, że potrafi wygrać ten program. Podczas castingu zachwycił ich swoją przemianą.

"Mateusz, najlepsze ciało w tym programie" - Dawid Woliński.

5. Natalia Karabasz, 19 lat, Wałcz

Jurorzy Top Model (poza Dawidem Wolińskim) zachwycili się ciałem Natalii. Joanna Krupa była wręcz zdziwiona tym, że dziewczyna z taką sylwetką nigdy wcześniej nie próbowała pracy w modelingu. Natalia przez większość swojego życia trenowała siedem razy w tygodniu lekkoatletykę. Według Jakoba Kosela bardzo przypomina inną, polską super modelkę, Zuzannę Bijoch.

"Natalia, ja mam problem. Patrzę na Ciebie i dla mnie jesteś za chuda" - Dawid Woliński

6. Kamila Warzecha, 18 lat, Opole

Urodziła się jako Kamil, ale od dłuższego czasu czuje się dziewczyną. Właśnie przechodzi zmianę płci - jest osobą transpłciową. Wspierają ją rodzince i przyjaciele. Od dziecka kręciła ją moda i medycyna niekonwencjonalna. Na pytanie Joanny Krupy czy widzi siebie w świecie mody, od razu odpowiedziała, że według niej ten świat jest na tyle otwarty i różnorodny, że znajdzie się tam miejsce także dla niej.

7. Kamil Popławski, Opole

Chyba najbardziej pewny siebie uczestnik castingów 6. edycji Top Model. Do zdjęć pozował z samą Karoliną Pisarek, którą wręcz zawstydził swoją obecnością.

"Muszę Ci powiedzieć, że jesteś chyba najbardziej bezwstydnym uczestnikiem tej edycji. Trochę mnie to zaskoczyło" - Marcin Tyszka.

Jesteście ciekawi jak uczestników drugiego odcinka 6. edycji Top Model ocenił Jakob Kosel? Zobaczcie nasz LIVE STREAMING: