Wczesnym rankiem uczestnicy 6. edycji Top Model zostali wyciągnięci z łóżek na trening crossfit. Podczas ćwiczeń zrobiło się bardzo nerwowo w momencie, w którym cała grupa musiała wykonywać dodatkowe zadania przez Patryka zwanego w programie także Czarkiem. Nerwy puściły Adamowi Niedźwiedziowi i Oli Zbinkowskiej.

Kolejna stresująca sytuacja czaiła się tuż za rogiem. Po treningu uczestnicy mieli 5 minut, aby przygotować się na ich pierwszy w życiu casting w agencji modelek i modeli. W siedzibie agencji Avant nie wszyscy poradzili sobie jak profesjonalni modele/modelki. Czujne oko Ani Jagodzińskiej i właścicielki agencji Małgorzaty Leitner dostrzegło brak przygotowania niektórych uczestników brak profesjonalizmu ze strony Saszy. To właśnie on niespodziewanie dla wszystkich pożegnał się z programem Top Model na tym etapie programu.

Finałowym zadaniem 7. odcinka Top Model była sesja zdjęciowa "Make LOVE, not WAR" autorstwa duetu Kulesza i Pik. Uczestnicy dobrani w pary (poza Olą Zbinkowską) pozowali na poligonie w strojach wojskowych. Który duet pracował najlepiej i stworzył zdjęcie, które spodobało się jurorom Top Model? Przeczytajcie komentarze do poszczególnych zdjęć.

KOMENTARZE JURORÓW DO ZDJĘCI SESJI "MAKE LOVE, NOT WAR" >>>