Siódmy odcinek 6. edycji Top Model i 10 uczestników walczących o miejsce w finałowej trójce. Coraz częściej widać spięcia i rywalizację pomiędzy uczestnikami. Nic dziwnego, skoro jeszcze tylko cztery odcinki i wszystko okaże się jasne - kto zostanie zwyciężcą najnowszej edycji programu.

W miniony wtorek uczestnicy Top Model pod czujnym okiem Dawida Wolińskiego zakładali swoje profile na Instagramie i robili pierwsze selfie - to nie było zwykle selfie, a zdjęcie wykonane z skacząc z wysokości. Następnie ich zadaniem było nagranie krótkiej wizytówki wideo. Najlepiej poradził sobie Mateusz Mil.

Kolejne zadanie dotyczyło stworzenia stylizacji wieczorowych dla Joanny Krupy i Michała Piróga. Uczestnicy podzieleni w grupy tworzyli kreacje z dostępnych elementów. Wszystko kontrolowała blogerka Macademian Girl. To zadanie wygrał zespół składający się z Adama Niedźwiedzia, Mateusza Mila i Ewy Niespodziany.

Finałowa rozgrywka siódmego odcinka Top Model polegała na pozowaniu z dziećmi z "MasterChef Junior". Autorką zdjęć jest Marta Wojtał, a gościem specjalnym była aktorka Weronika Książkiewicz. W tym zadaniu najlepiej poradził sobie Patryk Grudowicz, a z programem pożegnał się Mateusz Zapatocki.

TYLKO U NAS! PIERWSZY WYWIAD Z MATEUSZEM ZAPATOCKIM PO OPUSZCZENIU PROGRAMU TOP MODEL: