Patryk Grudowicz jurorów Top Model zachwycił nie tylko swoim wyglądem, ale także historią rodzinną. Młody, poczciwy chłopak z małego miasta z wielkimi marzeniami. Na pewno nie można mu odmówić skromności i tego, że świetnie wychodzi na zdjęciach. Jest bardzo fotogeniczny i cierpliwy, a to z pewnością duży atut w pracy modela. W programie Top Model zjednał sobie wszystkich uczestników, ale przede wszystkim telewidzów. Na jego Instagramie obserwuje go już ponad 156 tysięcy osób - gdyby to liczba fanów na tej platformie social mediowej decydowała o wygranej, to Patryk miałby ją już w kieszeni. 

PIERWSZE ZDJĘCIA FINALISTÓW TOP MODEL 2016 >>>

Daria Zhalina ma 20 lat i do Polski przyjechała zaledwie dwa lata temu - na co nie wskazuje jej biegła znajomość języka polskiego. Bardzo ambitna i pracowita dziewczyna, której największym marzeniem jest lepsze życie, zarówno dla siebie jak i dla całej swojej rodziny. W programie Top Model wykazała się pokorą, cierpliwością i profesjonalizmem. Wśród osób z branży modowej ma największe szanse na zrobienie kariery na światowych wybiegach.

DARIA ZHALINA PODPISAŁA KONTRAKT Z AGENCJĄ MODELEK >>>

Ewa Niespodziana udowodniła w programie Top Model, że ciężka praca popłaca. To zdecydowanie jedna z najbardziej odważnych dziewczyn w tej edycji. Pomimo uszczypliwości ze strony innych uczestników, Ewa zawzięła się w sobie i pokazała wszystkim, że ma spory potencjał, aby wygrać tegoroczną edycję Top Model. Jak sama twierdzi: "jest odpowiednią osobą, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie”.

Zwycięzcą 6. edycji programu Top Model został Patryk Grudowicz. W finale pokonał Darię Zhalina (3. miejsce) oraz Ewę Niespodzianę (2. miejsce). W nagrodę otrzymał 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją Avant, a 9 grudnia ukaże się magazyn Glamour z jego okładką. 

PATRYK GRUDOWICZ ZWYCIĘŻYŁ PROGRAM TOP MODEL >>>