Już w najbliższy poniedziałek 3 września na antenę TVN powraca jeden z najpopularniejszych programów stacji, Top Model. Po dwuletniej przerwie po raz siódmy zostanie wyłoniony kolejny polski top model lub top modelka i dołączy do grona takich laureatów, jak Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh czy Patryk Grudowicz, który wygrał ostatnią, szóstą odsłonę programu. Trzynastkę szczęśliwców, która trafi do ścisłego finału, ocieniać będzie jury w niezmienionym składzie. Jego przewodniczącą, a zarazem prowadzącą program pozostaje Joanna Krupa, a towarzyszyć jej będą Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Nie zabraknie też Michała Piróga, który będzie wspierać uczestników przed ich występami na żywo i nie tylko. 

Top Model 7: spotkanie prasowe z udziałem jurorów programu Top Model

Dzisiaj, na kilka dni przed premierą nowego sezonu programu, w centrum Warszawy dokładnie w samo południe rozpoczęła się konferencja prasowa Top Model. Pojawili się na niej wszyscy członkowie jury, którzy pozowali fotoreporterom na ściance oraz na dachu Business Link Astoria, gdzie zorganizowano spotkanie. Cała czwórka oraz Michał Piróg, jak przystało na program z modą w tle, prezentowała się bardzo stylowo. Joanna Krupa postawiła na długą, zwiewną sukienkę z głębokim rozcięciem, Kasia Sokołowska zdecydowała się na czerwony komplet od polskiej marki MMC studio, Dawid Woliński i Michał Piróg poszli w klasykę, czyli garnitury, a znany z niebanalnych stylizacji Marcin Tyszka, przykuwał uwagę wzorzystym swetrem. Jesteście ciekawi, jak wyglądali? Zobaczcie zdjęcia z konferencji 7. edycji programu Top Model poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: Jurorzy opowiadają o powrocie na plan 7. edycji programu „Top Model” i zdradzają, czego się po niej spodziewają

Premiera Top Model 7

Emisja pierwszego odcinka Top Model 7 odbędzie się 3. września o godz. 21.30. Kolejne będą pojawiać się w każdą środę o tej samej porze na antenie telewizji TVN. W sieci jest już pierwsza zapowiedź nowego sezonu! Obejrzycie ją TUTAJ. Jurorzy programu gorąco zachęcają do oglądania Top Model. My już nie możemy doczekać się premiery!