Jedno z ulubionych show o modelkach i modelach powraca po 2-letniej przerwie. Jesienią na antenie TVN pojawi się kolejna edycja programu Top Model, w której będziemy śledzić zmagania uczestników o wyjątkowy tytuł. Na finalistę czekają wspaniałe nagrody. Pierwszą z nich jest kontrakt z agencją modelek DIVISION, do której należą Anja Rubik oraz Zuzanna Bijoch. Na zwycięzcę czeka również czek o wysokości 100 tys. złotych oraz okładka magazynu „Glamour”. Nie możemy już doczekać się, aby poznać aspirujących modeli i modelki 7. sezonu Top Model. Jak zawsze będziemy śledzić odcinki na bieżąco i relacjonować wszystko na naszym serwisie oraz kanałach social media.

To, jak uczestnicy radzą sobie z zadaniami w programie oceni jury w niezmienionym składzie, na czele którego stoi Joanna Krupa, a także projektant Dawid Woliński, reżyser pokazów Kasia Sokołowska oraz fotograf mody Marcin Tyszka. W 7. sezonie Top Model na pewno nie zabraknie emocji. Twórcy programu pilnie chronią szczegółów związanych z show, jednak domyślamy się, że jak zawsze pojawi się wiele wzruszeń i wyzwań, a uczestnicy będą musieli przełamać swoje słabości i stawić czoła lękom. Wszystko po to, aby udowodnić jurorom i widzom, że zasługują na zaszczytny tytuł Top Modela lub Modelki.

Premiera Top Model 7

Emisja pierwszego odcinka Top Model 7 odbędzie się 3. września o godz. 21.30. Kolejne będą pojawiać się w każdą środę o tej samej porze na antenie telewizji TVN. Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź nowego sezonu! Obejrzycie ją poniżej. Jurorzy programu gorąco zachęcają do oglądania Top Model. My już nie możemy doczekać się premiery!