Na castingi, które odbyły się w 5 miastach w Polsce, przybyły setki osób z aspiracjami na modelkę lub modela. Przed Joanną Krupą, Marcinem Tyszką, Kasią Sokołowską i Dawidem Wolińskim, czyli jurorskim składem, pojawiło się ciężkie wyzwanie, aby spośród wielu kandydatów wybrać tych, którzy mają szansę na karierę w nieprzewidywalnej branży mody. Na castingi do 7. edycji Top Model zgłosiła się rekordowa liczba chętnych, a pierwszy odbył się w Warszawie. Nie zabrakło nerwów i emocji, ponieważ wszyscy uczestnicy byli świadomi tego, że gra toczy się o wysoką nagrodę. I pokazali, na co ich stać.

Podczas pierwszego odcinka Top Model jurorzy wyłonili pięcioro uczestników, którzy pojadą na boot camp, gdzie będą musieli wykazać się umiejętnościami w pozowaniu oraz chodzenia po wybiegu. Jurorzy wielokrotnie podkreślali, że poszukują nie tylko idealnych wymiarów, proporcji oraz pięknej twarzy, ale również osobowości. Czy kandydaci spełnili ich oczekiwania? Sprawdźcie! 

Kto z jurorów chętnie sam zgłosiłby się na casting do „Top Model”? Typuje Michał Piróg! >>>

Top Model 7: w 1 odcinku jurorzy wyłonili 6 uczestników

Pierwszą uczestniczką Top Model 7 została 22-letnia Kasia Szklarczyk, która zawodowo trenowała siatkówkę, jednak ze względów zdrowotnych musiała odpuścić intensywne treningi. Dziewczyna z powodzeniem brała udział w konkursach piękności, ale to modeling stał się dla niej wyzwaniem, którego chciała podjąć. I otrzymała taką szansę, ponieważ zachwyciła jurorów i dostała się do programu.

Magdalena Przybielska była drugą osobą, której jurorzy dali szansę. Nie mieli za bardzo wyjścia, ponieważ zdjęcia zrobione przez Marcina Tyszkę pokazały, że 20-latka ma w sobie duży potencjał.

Tylko u nas Kasia Sokołowska ocenia… pozostałych jurorów „Top Model”! >>>

Kolejnym uczestnikiem, mającym szansę na wygranie Top Model został Mustafa, z pochodzenia Libańczyk. Na codzień studiuje medycynę, a do wzięcia udziału w programie namówiła go dziewczyna. Rozkochał w sobie przede wszystkim Joannę Krupę, która postanowiła (mimo niskiego wzrostu) sprawdzić, jak poradzi sobie na boot campie.

Hubert Gromadzki, którego do bycia modelem zainspirowała mama, na początku nie wzbudził zachwytu u jurorów. Jednak kiedy poprosili go o zmianę stylówki na bardziej rockową i pokazie tzw. „pazura” przekonali się, że 20-latek z Rzeszowa ma w sobie to coś! Dlatego chłopak powalczy na boot campie o dom modelek i modeli.

Do programu dostała się również 26-letnia Ania, która zmagała się z nowotworem. Jurorzy nazwali ją następczynią Cindy Crawford, a Marcin Tyszka powiedział, że jest najpiękniejszą dziewczyną, jaka kiedykolwiek zgłosiła się do Top Model.

7. edycja programu Top Model różni się od poprzednich. Twórcy reality show zdecydowali o zniesieniu barier wiekowych, a więc na casting mógł przyjść każdy. I tak oto poznaliśmy na przykład 64-letniego pana Jurka, któremu formy może pozazdrościć nie jeden 20-latek! Poniżej znajdziecie pierwszych uczestników Top Model 7! Macie już swoich faworytów?