Musieliśmy czekać 2 lata, ale Top Model w końcu powrócił na ekrany TVN. Popularny format o charakterze reality show cieszy się wysoką oglądalnością i dużym zainteresowaniem. Widzowie śledzą zmagania uczestników, którzy marzą o karierze w branży mody. 7. sezon jest wyjątkowy, ponieważ na castingi mógł się zgłosić każdy, bez względu na wiek. Szczegóły oraz relację z 1. odcinka znajdziecie TUTAJ

Uczestnicy Top Model 7 na Instagramie

Widzowie przy okazji każdej edycji aktywnie śledzą swoich faworytów na mediach społecznościowych, dodając im otuchy i wspierając. Wczorajszy wieczór dla wielu z nich był początkiem kariery w modzie lub show-biznesie. Top Model to trampolina do kariery dla uczestników, którzy starają się wykorzystać swoją szansę w stu procentach. W pierwszym odcinku poznaliśmy 6 osób, które pojadą na boot camp, gdzie czeka na nich wiele wyzwań oraz spora dawka rywalizacji. Wszystko po to, aby dostać się do finałowej 13, a następnie powalczyć o tytuł polskiego Top Modela lub Modelki. 

Anna Markowska z Top Model 7: poznajcie jej niezwykłą historię >>>

Szansę na to ma m.in. Ania Markowska, która pracowała kiedyś jako modelka, ale przez ostatnie lata zmagała się z nowotworem czy 19-letnia Oliwia Zasada, bardzo zdeterminowana dziewczyna! Oprócz nich do programu dostali się: Hubert Gromadzki, Mostafa Ahmad Annan, student medycyny, a także Kasia Szklarczyk i Magdalena Przybielska.

Sprawdźcie poniżej Instagramy uczestników Top Model i jeżeli jeszcze ich nie obserwujcie swoich faworytów, koniecznie to nadróbcie.