Pierwszy casting do siódmej edycji Top Model już za nami! Wczoraj tłumy (dosłownie!) opanowały budynek Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Jury w niezmienionym składzie, czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, po raz kolejny miało nie lada wyzwanie. Wśród wszystkich dziewczyn i chłopaków musieli znaleźć nie tylko osoby, które wyróżniały się wyglądem, miały nietypową urodę czy spełniały odpowiednie warunki fizyczne wymagane w modelingu, ale też takie, które po prostu mają osobowość. To silny charakter, przebojowość i to „coś” bardzo często pomagają w drodze na szczyt. A o tym wie najlepiej agencja D'VISION, która po przerwie, ponownie została oficjalnym partnerem programu! Założona przez Lucynę Szymańską 20 lat temu wychowała takie gwiazdy modelingu jak Anja Rubik czy Zuzanna Bijoch. Zwycięzca siódmej edycji Top Model może więc liczyć na podpisanie kontraktu z agencją, która przez całe show przygląda się i konsultuje przyszłych modeli i modelki.

Ola Kuligowska, finalistka „Top Model” wyszła za mąż! Zobaczcie zdjęcia >>>


Top Model 7: szczegóły

Udział D'VISION w siódmej edycji Top Model to zaledwie jedna z niewielu potwierdzonych do tej pory informacji. Stacja TVN, która będzie emitować show, nie zdradza wiele. Pewne jest niezmienione jury, nowe logo, Michał Piróg w roli opiekuna i przyjaciela uczestników, a także formuła programu. Ma być jednak jeszcze ciekawiej, jeszcze bardziej emocjonująco i jeszcze bardziej „modowo”. Premiera formatu przewidziana jest na wrzesień 2018 roku i dla telewizji ma być to kluczowy punkt w ramówce. I nic dziwnego – przez lata Top Model przyciągało przed ekrany miliony widzów i pomogło w karierze takim osobom jak Jakob Kosel, Karolina Gilon, Osi Ugonoh czy Karolina Pisarek.

„Azja Express 3”- znamy uczestników i lokalizację nowej edycji >>>
 

Top Model 7: castingi

Po raz pierwszy w historii Top Model przygotowano formę internetowych castingów. Możliwość wysyłania zgłoszeń za pomocą strony topmodel.tvn.pl ruszyła na początku kwietnia. Co należy zrobić, by wziąć udział w castingu online? Wypełnić formularz i zamieścić w nim kluczowe dane jak wymiary, wzrost (minimum 160 cm!) i waga. Także jeżeli chodzi o wiek, wyznaczono sztywne reguły. O udział w programie mogą walczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy ukończyli 18 rok życia. Ci, którzy mają 16 lat – wyłącznie ze zgodą pisemną opiekuna prawnego. I tutaj dobra wiadomość – wszystko wskazuje na to, że nie ma górnej granicy wieku! Udział może więc wziąć każdy.

Kolejnym etapem castingu internetowego jest wysłanie krótkiego, max. 1-minutowego wideo z autoprezentacją. Chodzi o to, by było kreatywnie i pokazywało osobę zainteresowaną Top Model z jak najlepszej strony. W końcu przekonać surowe jury nie jest łatwo.

Ale to nie wszystko – producenci zapraszają wszystkich chętnych także na castingi w wybranych polskich miastach. Wczoraj w Poznaniu odbył się pierwszy z nich. Kolejne odbędą się w Katowicach (19 maja), w Rzeszowie (26 maja), w Trójmieście (3 czerwca) i ostatni w Warszawie (9 czerwca).


Szczegółowy plan pozostałych castingów poniżej.Tutaj znajdziecie formularz online.


19 maja - Katowice:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
 

26 maja - Rzeszów:

Szczegóły niebawem.
 

3 czerwca - Trójmiasto :

Gdański Teatr Szekspirowski, Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk
 

9 czerwca - Warszawa:

Szczegóły niebawem.
 

Start: godzina 9:00Zobacz także: [QUIZ] Którym jurorem „Top Model” jesteś? >>>