Dom modelek jest dokładnie taki, jak sobie go wyobrażacie – wielki i luksusowy. Uczestnicy Top Model 8 zamieszkali w tej edycji w zupełnie nowej (nieznanej z poprzednich sezonów) luksusowej rezydencji pod Warszawą, w gminie Ożarów Mazowiecki, do której dojazd zajął nam łącznie ok. 30 minut (odliczając ten czas, w którym pomyliliśmy zjazdy...). Willa położona jest na urokliwym i zacisznym parkowym terenie, na działce mierzącej łącznie 3000 m2. To nowoczesny budynek o dosyć prostej bryle, którego elewacja została częściowo wykonana z drewna. Otacza go rozległy ogród z mini fontannami i miejscem wygospodarowanym do odpoczynku.
 

Dom Top Model 8 – ile ma pokoi?

Sam dom Top Model ma prawie 500 m2, liczy parter i jedno piętro. Na samym dole mieści się wielki salon z kominkiem i... wodospadem, a także wydzieloną częścią do relaksu z bujną roślinnością. Do niego przylega kuchnia i jadalnia z wyjściem na jeden z dwóch tarasów. Na parterze znajduje się także WC, spiżarnia i osobna część mieszkalna.

Uczestnicy Top Model 8 swoje sypialnie mają na górze. Oprócz pokoi dziewczyn (ten akurat jest z balkonem i totaletkami do makijażu) i chłopaków, jest tam także pokój zwycięzcy z osobną łazienką. Możliwość spania w nim otrzymuje osoba, która wygrała odcinek. Do dyspozycji mieszkańców jest również wspólna łazienka oraz spora garderoba. Jest jeszcze jedno pomieszczenie, którego nie zobaczycie w programie – mniejsza sypialnia, która z powodzeniem może pełnić także rolę gabinetu. Łącznie w tej luksusowej nieruchomości znajdziemy cztery sypialnie i trzy łazienki.

Top Model 2019: uczestnicy Top Model 8 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 15

Ściany domu modelek ozdobiono zdjęciami uczestników poprzednich edycji, powieszono także logo programu oraz wizerunki jurorów. Podobno na co dzień jest to dom prywatny, który regularnie jest wynajmowany, a produkcja TVN znalazła go przez ogłoszenie. Swoją drogą, genialny zawód – wyszukiwanie lokalizacji do telewizji!

Jednak poza spaniem w nim uczestnicy... niewiele w nim przebywają. Zadania na mieście i zdjęcia od rana do nocy sprawiają, że nie mają za bardzo czasu cieszyć się rezydencją, już nie mówiąc o gotowaniu czy częstym odpoczywaniu na tarasie. Tempo programu jest niezwykle szybkie, więc przynajmniej można zregenerować w luksusowych wnętrzach. Nam udało się zajrzeć do domu modelek i zobaczyć na własne oczy, jak mieszkają uczestnicy, a Daria Kolomeytseva (instagram: @warsaw.streetstyle) zrobiła dla Was ekskluzywne zdjęcia. Zobaczcie wnętrza luksusowej nieruchomości, w której kręcony jest program Top Model 2019!

Tak mieszkali uczestnicy poprzedniej edycji: Dom Top Model 7 >>>