7. odcinek Top Model 8 dostarczył widzom wiele emocji. Konflikty między uczestnikami, wymagające zadania (jak np. modowa kampania wideo na wrotkach pod czujnym okiem Nataszy Urbańskiej i Roxi Węgiel) oraz… nowa uczestniczka, która dołączyła do programu. Kinga Dębska zajęła miejsce Nicoli, która na własne życzenie odeszła z Top Model w poprzednim odcinku ze względów zdrowotnych. Kinga dostała się do programu na etapie castingów, wzięła również udział w bootcampie, niestety nie trafiła do finałowej 15. Dostała drugą szansę od jurorów, ale została rzucona na głęboką wodę. Niestety po raz kolejny szybko pożegnała się z Top Model 8. 

Top Model 8: Rafał Torkowski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Top Model 8: Kinga Dębska. Kim jest nowa uczestniczka, która odpadła z programu?

Kinga Dębska dołączyła do programu w 7. odcinku. Niestety w tym samym epizodzie z niego odpadła. Uczestniczka miała problemy z koordynacją ruchów i mimiką podczas sesji zdjęciowej z Magdaleną Luniewską. Wcieliła się w niej w postać w Gertrudy z filmu Zaplątani. Kolejne zadanie również nie poszło jej najlepiej. W modowej kampanii wideo była w parze z Michałem, który bardzo starał się, żeby poczuła się komfortowo. Na panelu jurorzy oraz goście: Natasza Urbańska i Michał Koterski nie byli zachwyceni ich grą aktorską, zgodnie uznając, że brakowało między nimi chemii. Mimo tego, że Michał nie chciał zgodzić się, żeby Kinga odpadła z programu i zaproponował, że to on odejdzie, przekonał go Dawid Woliński. Projektant wstawił się za nim i wytłumaczył mu, że otrzymał drugą szansę. W związku z tym ostatecznie z programem pożegnała się Kinga Dębska, nowa uczestniczka Top Model 8. Na Instagramie napisała jednak, że mimo tego, że jej przygoda była krótka cieszy się, że spełniła marzenia. „Teraz kolej na następne”, dodała. Trzymamy kciuki!