Kinga Wawrzyniak musiała opuścić dom modelek i modeli w jedenastym odcinku Top Model 8. Podczas Fashion Weeku w Stambule poszła tylko w jednym pokazie. Projektanci uważali, że uczestniczka powinna popracować nad sposobem chodzenia. Kinga Wawrzyniak poradziła sobie najsłabiej również w czasie sesji zdjęciowej na tle kolorowych uliczek Stambułu. Ale w poprzednich odcinkach programu udowodniła, że ma potencjał. Sprawdźcie, co warto wiedzieć o Kindze Wawrzyniak!

Ile masz lat?

22 lata

Jakie są Twoje wymiary?

biust 86, talia 65, biodra 90, wzrost 174

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Najbardziej inspirują mnie modelki, które swoją odmienność uznały za atut i nie bały się zaistnieć w świecie mody, np Winnie Harlow.

Zobacz także:

Dlaczego zgłosiłaś się do programu?

Do programu zgłosiłam się ponieważ interesuję się modą/modelingiem od dawna. Oglądałam wszystkie edycje i zawsze chciałam wziąć udział w programie. Chciałam sprawdzić się jako modelka, oraz spełnić marzenia.

Kogo najbardziej polubiłaś w programie?

W programie najbardziej polubiłam Panią Kasię Sokołowską, widziałam w niej mentorkę, najbardziej zależało mi na jej zdaniu.

Top Model 8: odcinek 11. Fashion Week w Stambule i sesja zdjęciowa w klimatycznej dzielnicy miasta. Kto odpadł z Top Model 2019? >>>

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Najcenniejszą uwagą dla mnie było to, aby częściej się uśmiechać i tego uśmiechu się nie bać.

Twoja ikona stylu?

Moja programowa ikona stylu to Dawid Woliński.

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Najbardziej wymagającym jurorem w moich oczach był Marcin Tyszka. Zawsze przed wyjściem na panel pojawiał się stres aby nie zostać nazwanym zwiędłą meduzą, czy zleżałą rybą.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem dla mnie była sesja związana z Vogue Polska. Bardzo zależało mi aby praca przebiegła sprawnie i aby zdjęcie było zadowalające. Możliwość współpracy z taką ekipą, w kurtce Monclera było nie lada wyzwaniem, a zarazem wymarzoną możliwością żeby się sprawdzić. Postawiłam wysokie wymagania wobec siebie co do tej sesji.

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym marzeniem jest zrobienie kampanii jednej z najbardziej znanych marek perfum/biżuterii na świecie oraz aby zaistnieć na okładce jednego z najbardziej znanych magazynów.

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Osobom, które chcą zgłosić się do następnej edycji zdecydowanie poradziłabym, aby się nie bały opinii jury, nie stresowały tym co usłyszą. Radziłabym iść na luzie z głową do góry. W końcu raz się żyje.

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłaś w Top Model, co by to było?

Gdybym mogła poprawić jedną rzecz w programie na pewno była by to naga sesja.

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Chciałabym w przyszłości zostać ambasadorką największych marek modowych.

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Myślę, że największą szansę na karierę ma Olga ze względu na jej charakterystyczną urodę, oraz młody wiek.

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować

Versace, Dior, YSL.

Podaj ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.)

Jednym z moich ulubionych kont modelek na instagramie jest konto Iriny Shayk. Również oficjalne konto Versace, czy Balenciagi.

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak oczerniła Klaudię El Dursi? Sandra Dorsz wyjawiła prawdę na temat konfliktu w Top Model 2019 >>>