O uczestnikach Top Model 8 z odcinka na odcinek dowiadujemy się coraz więcej. Ania Jaroszewska opowiedziała w programie o swojej depresji, Klaudia El Dursi podzieliła się poruszającą historią z dzieciństwa, kiedy jej mieszkający w Libii ojciec najpierw uprowadził jej siostrę, a po latach próbował zaaranżować im małżeństw. W ostatnim, ósmym epizodzie show TVN na szczerość zdobył się również jeden z najbardziej lubianych uczestników, Michał Gała.

Zobacz także: Top Model 8: Klaudia El Dursi podzieliła się dramatyczną historią dotyczącą jej rodziny

Top Model 8: Michał Gała szczerze o swojej wierze

Michał Gała pochodzi z małej miejscowości Trzebiechów w województwie lubuskim. Ukończył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze, a do udziału namówił go dobry przyjaciel. W Top Model 8 Michał zdradził także, że mimo 22 lat ciągle jest ministrantem. Wyznał to przy okazji ostatniej sesji w Izraelu, a dokładnie w Jerozolimie, która dla wszystkich chrześcijan jest miejscem wyjątkowym. Nie bez powodu nazywana jest Ziemią Świętą, bo to tam Chrystus nauczał swoich wiernych, a przyszedł na świat w pobliskim Betlejem. Fakty te podczas pobytu w Izraelu miały ogromny wpływ na zachowanie Michała, który czuł się jeszcze bardziej uduchowiony. - Wierzę w Boga i wierzę w przeznaczenie - mówił w programie. Czy z wiarą wiąże swoją przyszłość? - Nie myślałem, żeby zostać księdzem, bo chce mieć rodzinę. No chyba, że coś by się zmieniło - dodał.

Michał radzi sobie w programie bardzo dobrze i ma spore szanse na finał. Zaraża wszystkich swoją pozytywną energią, którą, jak się okazuje, czerpie ze swojej wiary. - Moje zasady i wartości moralne biorę od Chrystusa - mówi finalista Top Model 8. 

Zobacz także: Top Model 8: Kinga Wawrzyniak oczerniła Klaudię El Dursi? Sandra Dorsz wyjawiła prawdę na temat konfliktu w Top Model 2019