Wczoraj obejrzeliśmy kolejny odcinek Top Model 8. W ósmym epizodzie, który okazał się bardzo emocjonujący, uczestnicy największego modowego show w Polsce polecieli do Izraela. Przygotowania do wyjazdu nie należały do najłatwiejszych! Sandra Dorsz, Klaudia El Dursi, Marcin Chowaniak, Dawid Woskanian, Klaudia Chojnacka, Staszek Obolewicz, Ania Jaroszewska, Olga Kleczkowska, Michał Gała i Kinga Wawrzyniak dostali bowiem 20 minut na spakowanie swoich walizek. Na szczęście wszyscy zdążyli, dzięki czemu mogli przystąpić do zadań, które przygotowali dla nich twórcy Top Model w Tel Awiwie i Jerozolimie. A te nie należały do najłatwiejszych!

Top Model 8: odcinek 8. Sesja na paddle board

Na czym polegało to zadanie? Jeszcze przed jego rozpoczęciem uczestnicy dobrali się w pary. Następnie musieli zapozować na paddle board, a także zrobić instagramowe zdjęcie osobie, z którą współpracowali. Brzmi całkiem fajnie, ale rzeczywistość nie była tak kolorowa. Pozowanie w towarzystwie śliskiej i ciężkiej deski, a do tego wśród wzburzonych lekko fal sprawiło uczestnikom Top Model 8 mnóstwo trudności. Nawet Marcin Chowaniak i Dawid Woskanian, którzy na co dzień są związani ze sportem, przyznali, że zadanie nie należało do najprostszych. Z kolei Ania Jaroszewska zraniła się w nogę. Kto w takim razie poradził sobie najlepiej podczas sesji na paddle board?

Top Model 8: odcinek 8. Izrael, sesja w parach i na paddle board. Kto odpadł? I czy Staszek i Sandra mają romans? >>>

Top Model 8: odcinek 8. Sesja na paddle board – kto poradził sobie najlepiej?

Tym razem najlepsza okazała się Sandra Dorsz. To pierwsze zwycięstwo 19-latki w Top Model 8. Dzięki temu, że najlepiej zapozowała na paddle board, mogła porozmawiać z bliskimi za pośrednictwem wideokonferencji. Ale twórcy programu nie zapomnieli o Klaudii El Dursi, która sfotografowała Sandrę wśród fal. Najstarsza uczestniczka ósmej edycji Top Model również mogła porozmawiać ze swoją rodziną.

Wszystkie zdjęcia z sesji na paddle board znajdziecie w naszej galerii. Zgadzacie się z werdyktem Kasi Sokołowskiej i Michała Piróga?

Top Model 8: Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz mają romans? >>>