W ósmym odcinku Top Model 8 uczestnicy wybrali się do Izraela. Powiadomieni o tym przez Michała Piróga mieli zaledwie 20 minut, żeby spakować się i ruszyć w poszukiwaniu nowych wyzwań. W tym oczywiście lokalizacji do kolejnych sesji zdjęciowych. Jedną z nich była ta w klimacie city break historycznej części Jerozolimy.

Top Model 8: odcinek 8. Sesja w Jerozolimie. 

Finaliści Top Model 8 z góry zostali dobrani w pary. I tak Sandra Dorsz trafiła przed obiektyw ze Staszkiem Obolewiczem, co bardzo ją ucieszyło, gdyż między tymi uczestnikami nietrudno wyczuć chemię. To zdecydowanie pomogło im w odegraniu ról, jakie im powierzono, czyli zakochanej pary na wakacjach. Dawid Woskanian spacerował po stolicy Izraela z Kingą Wawrzyniak, Klaudia El Dursi z Marcinem Chowaniakiem, z którym zupełnie nie potrafiła znaleźć wspólnego języka. W przeciwieństwie do Klaudii Chojnackiej i Ani Jaroszewskiej, które świetnie czuły się w swoim towarzystwie i pewnie pozowały do zdjęć. Z kolei Michał pozował z Olgą na tle jednego z jerozolimskich bazarów. Choć oni również dobrze się dogadywali, to jednak wypracowanie wspólnej pozy trochę im zajęło.

W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia w klimacie city break!

Kim jest Marcin Chowaniak, skąd pochodzi i wszystko, co chcielibyście o nim wiedzieć znajdziecie w naszym kwestionariuszu.