Kolejny odcinek Top Model 8 za nami! Jako pierwszy z programem pożegnał się Radek Czekański. Chłopak odpadł po nieudanym angażu do pokazu MMC i sesji na trampolinie, która nie tylko dla niego okazała się niezwykle trudna. Uczestnikom największy problem sprawiało okiełznanie ubrań, koordynacja ciała (szczególnie dłoni i stóp), a także panowanie nad mimiką. Dla niektórych samo skakanie na trampolinie było nie lada wyzwaniem. Stres napędzał zdecydowanie jeszcze jeden fakt, i bynajmniej nie to, że sesja decydowała o tym, kto przejdzie dalej. Za obiektywem stanął bowiem wymagający Marcin Tyszka, który słynie z tego, że zawsze mówi prosto z mostu, co myśli o przyszłych modelkach i modelach. Mocno oberwało się więc Ani Jaroszewskiej, którą fotograf porównał do „worka kartofli”. Na szczęście w rozładowaniu napięcia i emocji na planie pomagała Michałowi Pirógowi top modelka Magdalena Frąckowiak. Wspierała finałową piętnastkę dobrym słowem i rzeczowymi wskazówkami. Choć wydawało się, że to Kinga Wawrzyniak trenująca gimnastykę artystyczną w powietrzu zupełnie rozgromi konkurencję, podobnie jak Marcin Chowaniak i jego seria salt, albo zawzięta Klaudia Chojnacka, która nie dostała się do pokazu i chciała wykorzystać szansę sesji w 100%, to ostatecznie najlepsze zdjęcie należało do Klaudii El Dursi, która wraz z Kingą wygrała wstęp do pokoju zwycięzcy. Wiele komplementów pod swoim adresem usłyszała także Olga Kleczkowska, najlepsza na wybiegu MMC i dziewczyna z ogromnym potencjałem według jury.

Jak wypadła oraz jak poradziła sobie reszta finalistów Top Model 8? Sprawdźcie w galerii powyżej! Znajdziecie tam wszystkie zdjęcia z sesji na trampolinie z 4. odcinka Top Model 2019.

Zobacz także: Top Model 2019: odcinek 4. Metamorfozy, sesja okładkowa do magazynu „Glamour”, zdjęcia na trampolinie i prawdziwy pokaz mody. Kto odpadł jako pierwszy z Top Model 8?