Piąty odcinek Top Model 8 okazał się (jak dotąd) najbardziej emocjonującym. W domu modelek i modeli doszło do pierwszej sprzeczki – między Kingą Wawrzyniak i Klaudią El Dursi. Oczywiście, uczestnicy po raz kolejny musieli zmierzyć się z przygotowanymi przez twórców programu zadaniami. Jednym z nich była sesja nago – dla wielu najbardziej stresująca ze wszystkich. Sandra Dorsz musiała poradzić sobie ze strachem. Niepewność, a właściwie przerażenie mogliśmy zauważyć nawet w jej oczach. Chłopaki nie stresowali się tak bardzo jak dziewczyny. Ale nie wszyscy odważyli się rozebrać. Kto odmówił udziału w nagiej sesji, a tym samym zdecydował się na odejście z programu?

Top Model 8: sesja nago. Gościem specjalnym Kasia Struss

Kasia Struss była jednym z gości specjalnych piątego odcinka Top Model 8. Polska topmodelka i Michał Piróg wspierali uczestników programu, podczas gdy oni pozowali do swoich pierwszych aktów. Jeszcze przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej Kasia Struss przyznała, że przed Magdą Karwacką, Klaudią Chojnacką, Michałem Gałą, Dawidem Woskanianem, Stanisławem Obolewiczem, Anią Jaroszewską, Kingą Wawrzyniak, Sandrą Dorsz, Rafałem Torkowskim, Denisem Chmielewskim, Nikolą Furman, Olgą Kleczkowską, Marcinem Chowaniakiem i Klaudią El Dursi spore wyzwanie! I nie chodziło o nagość, do której modelki oraz modele powinni podchodzić z pewnym dystansem. Warunki sesji nie należały bowiem do najłatwiejszych. Uczestnicy musieli pozować pośród lodowych rzeźb, w śniegu i przy bardzo niskich temperaturach.

Top Model 8: odcinek 5. Naga sesja, zdjęcia na wysokości, zadanie specjalne na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Wśród gości Maffashion, Wujaszek Liestyle, Karolina Pisarek i Kasia Struss! Kto odpadł z programu? >>>

Top Model 8: sesja nago. Jak poradzili sobie uczestnicy programu?

Kto poradził sobie najlepiej przed obiektywem Roberta Wolańskiego? Zdecydowanie Ania Jaroszewska! To właśnie zdjęcie rudowłosej piękności zostało uznane za najlepsze. Jurorom spodobały się również akty Klaudii Chojnackiej, Marcina Chowaniaka i Dawida Woskaniana. Nieco gorzej wypadła Nikola Furman. Chociaż 16-latka nie musiała się rozbierać (niepełnoletni uczestnicy pozowali w bieliźnie), czuła się niepewnie. Kraina lodu to zdecydowanie nie jej bajka. Warto jednak docenić starania Nikoli, a także fakt, że (mimo swojego młodego wieku) nie poddała się. W przeciwieństwie do Denisa Chmielewskiego, który postanowił, że nie rozbierze się przed obiektywem.

Przed rozpoczęciem sesji oraz na samym jej początku Denis zapewniał, że nagość mu nie przeszkadza. Natomiast chwilę później stwierdził, że pozowanie nago – w programie telewizyjnym, który ogląda również jego rodzina, nie byłoby zgodne z jego wartościami. Uczestnicy przyznali, że 25-latek ciągle zmieniał zdanie. Sam do końca nie wiedział czy chce wziąć udział w tej sesji zdjęciowej, czyli woli zaryzykować odejściem z programu. Ostatecznie nie stanął przed obiektywem, a Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zdecydowali, że to właśnie Denis musi odejść z programu.

Top Model 8: Denis Chmielewski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Wszystkie zdjęcia z nagiej sesji znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Sami oceńcie, kto wypadł najlepiej! Zgadzacie się z decyzją jurorów?