W tym sezonie Top Model uczestnicy pozowali już w różnych okolicznościach. Była m.in ścianka wspinaczkowa, trampolina, skansen ze zwierzętami oraz ulice Jerozolimy. Choć każda z nich wymagała ogromnego zaangażowania oraz współpracy z partnerem, bez względu na to, czy był to człowiek czy zwierzę, chyba najwięcej emocji finalistów Top Model 8 kosztowała ta z ostatniego, dziewiątego odcinka. Walczący o tytuł Top Modela lub Top Modelki wylądowali na planie zdjęciowym w towarzystwie swoich bliskich! Było to dla nich bardzo ekscytujące wydarzenie, ponieważ po długiej przerwie nagle musieli poskromić swoje emocje i wykazać się pełnym profesjonalizmem. 

Zobacz także: Top Model 8: odcinek 9. Sesja z bliskimi, nagrania teledysku do piosenki Darii Zawiałow i eko zadanie w sortowni ubrań. Kto odpadł?

Top Model 8: Sesja z rodzinami 

Kto pozował przed obiektywem Adama Plucińskiego? Kinga Wawrzyniak z rodzicami, Klaudia Chojnacka z rodziną oraz partnerem, Klaudia El Dursi z synami oraz partnerem, Sandra Dorsz z mamą, taką i siostrą, Dawid Woskanian z mamą i siostrą, Michał Gała z siostrami i mamą, Stanisław Obolewicz z mamą i kolegą, Olga Kleczkowska z mamą i Ania Jaroszewska również mamą. Oczywiście, nie obyło się bez wzruszeń. Michał Gała wyznał, że to najlepszy dzień w jego życiu, a Marcin Tyszka przyznał, że na zdjęciu wygląda jak prawdziwy model. Jurorzy docenili również Sandrę Dorsz, Klaudię El Dursi, Staszka Obolewicza, Anię Jaroszewską i Dawida Woskaniana. Najlepsza okazała się Kinga Wawrzyniak. Z kolei w opinii jury nieco gorzej poradziły obie Olga Kleczkowska i Klaudia Chojnacka, która niestety pożegnała się z programem. 

Zobacz także: Klaudia Chojnacka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ]