Praca modelek i modeli to nie tylko udział w pokazach i sesjach zdjęciowych, ale również w teledyskach. Pamiętacie wideoklip do utworu „Freedom! ‘90” George'a Michaela? Wystąpiły w nim ikony modelingu, czyli Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Christy Turlington. Rolę w teledysku mają na koncie także Kate Moss, Miranda Kerr, Jon Kortajarena czy Sean O'Pry. Dlatego nic dziwnego, że jednym z zadań, jakie wymyślono dla uczestników programu Top Model 8 była własnie praca na planie wideoklipu. I to nie byle kogo, bo jednej z najzdolniejszych rodzimych artystek młodego pokolenia, Darii Zawiałow

Zobacz także: Top Model 8: Sesja uczestników z rodzinami

Olga Kleczkowska, Anna Jaroszewska, Dawid Woskanian, Kinga Wawrzyniak, Klaudia Chojnacka, Klaudia El Dursi, Michał Gała, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz zagrali w klipie do numeru „Punk Fu!”, wyreżyserowanym przez Piotra Onopę. „Punk Fu!” to kolejny singiel pochodzący z wydanej w marcu płyty „Helsinki”. Album pokrył się już złotem, na Oficjalnej Liście Sprzedaży zadebiutował na 5 miejscu i od 32 tygodni utrzymuje się w pierwszej pięćdziesiątce najchętniej kupowanych polskich płyt. Do tej pory album promowały single: „Nie dobiję się do Ciebie”,„Szarówka„Hej Hej!”. Już niebawem album będzie można ponownie usłyszeć na żywo podczas jesienno-zimowej trasy koncertowej „Helsinki Tour Vol. 2”. A teledysk z finalistami Top Model 8 możecie zobaczyć poniżej! 

Zobacz także: Top Model 8: odcinek 9. Sesja z bliskimi, nagrania teledysku do piosenki Darii Zawiałow i eko zadanie w sortowni ubrań. Kto odpadł?