Po co robimy zdjęcia? Marka Samsung postanowiła przypomnieć swoim klientom, że fotografie pozwalają kolekcjonować wyjątkowe wspomnienia, a także zatrzymywać ważne dla nas chwile na dłużej. Nie powinniśmy robić zdjęć tylko dla lajków i popularności. Właśnie dlatego gigant technologiczny stworzył kampanię #BędzieCoWspominać. Podobnie brzmiała nazwa hashtagu, który promował konkurs magazynu Glamour i zaprzyjaźnionych tytułów – Elle i National Geographic. Jego uczestnicy musieli opublikować na Instagramie zdjęcie, które stanowiłoby genialną pamiątkę i przypominało o czymś wyjątkowym. Konkurs zainteresował wiele osób! Było ciężko, ale w końcu marce Samsung udało się wyłonić zwycięzców. Pisaliśmy o nich TUTAJ. Jedną z laureatek została @owczi99, która spędziła swoje wakacje w nietypowy sposób – w wojsku.

Top Model 8: Zuza Kołodziejczyk i laureatka konkursu #BędzieCoWspominać na planie odcinka finałowego Top Model 2019

Uczestnicy konkursu #BędzieCoWspominać walczyli o smartfon Samsung Galaxy S10+, a także nagrodę specjalną, czyli spotkanie z ambasadorami marki – Zuzą Kołodziejczyk, Zosią Zborowską, Victorem Borsukiem, albo twórcami bloga Busem Przez Świat. Jedna z naszych ulubionych modelek zabrała @owczi99 na plan finałowego odcinka Top Model 8. Dla Zuzy Kołodziejczyk było to niezwykle sentymentalne przeżycie. Dokładnie sześć lat temu zwyciężyła bowiem w największym modowym show w naszym kraju i zdobyła tytuł trzeciej – polskiej topmodelki. Jesteśmy pewne, że zarówno Zuza Kołodziejczyk, jak i @owczi99 będą miały co wspominać!

Podczas finału Top Model 8 dziewczyny spotkały się z tegorocznymi finalistami programu i zobaczyły, jak w rzeczywistości wygląda praca na planie takiego formatu. Gwiazdy, światła reflektorów, kamery, ogromne emocje, a do tego łzy szczęścia. Takiego wieczoru nie sposób zapomnieć! Oczywiście, Zuza Kołodziejczyk i @owczi99 miały również czas na zrobienie kilku pamiątkowych zdjęć. Znajdziecie je w naszej galerii (na górze strony). Sprawdźcie, jak dziewczyny bawiły się na planie finałowego odcinka Top Model 8!

#BedzieCoWspomniac: jak Zuza Kołodziejczyk odczarowuje hasztagi? >>>

Artykuł powstał we współpracy z marką Samsung.