Jakiś czas temu nie było wiadomo, czy kolejna edycja Top Model 9 wystartuje, ponieważ w tym roku wszystkich zaskoczyła pandemia koronawirusa. Na szczęście udało się zorganizować castingi w warunkach domowych. W jaki sposób? Nowy sezon Top Model 9 rozpoczął się w pandemii – jurorzy w składzie: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Dawid Woliński i Marcin Tyszka oraz współprowadzący program Michał Piróg odbyli setki internetowych spotkań, wśród których wyłonili uczestników, którzy przeszli do kolejnego etapu. Ta edycja jest wyjątkowa pod jeszcze jednym względem. Po raz pierwszy zgłaszać mogły się osoby, które ukończyły 16 lat i otrzymały zgodę na udział w programie od swoich opiekunów. Jurorzy mieli również możliwość, aby na etapie internetowych castingów wybrać swoich faworytów i wręczyć im srebrny bilet – jednak finalnie to internauci uznają, kto go otrzyma i trafi od razu na bootcamp. Za nami 1 odcinek nowego sezonu Top Model 9. Zajrzyjcie poniżej, żeby dowiedzieć się, co się działo i poznać pierwszych uczestników nowej edycji programu TVN

Top Model 9: kiedy pierwszy odcinek, uczestnicy, gdzie oglądać? Wszystko, co musicie wiedzieć o nowej edycji programu >>>

Top Model 9: poznajcie pierwszych uczestników programu

Pierwszym uczestnikiem programu jest Rodrigo Rodriguez, który urodził się na Kubie, ale po jakimś czasie zamieszkał w Polsce, a dokładnie w Radomiu. Z zawodu jest tancerzem. Chłopak od razu zdobył serca jurorów – do tego stopnia, że zaczął uczyć Marcina, Dawida, Kasię i Asię tańca! Po przyśpieszonym kursie zaprezentował się na wybiegu, pozował również Marcinowi Tyszce do zdjęć. Ostatecznie to fotograf zdecydował o tym, że Rodrigo przeszedł do kolejnego etapu i ma szansę wygrać Top Model 9. 

Patrycja Sobolewska to pierwsza dziewczyna, która od razu oczarowała Joannę Krupę. Piękna 23-latka jest studentką, która prowadzi z tatą ośrodek wypoczynkowy. Kasia Sokołowska i Dawid Woliński wystylizowali Patrycję i urządzili mały pokaz mody, Marcin Tyszka zrobił jej kilka fotografii. Uczestniczka zachwyciła jurorów piękną twarzą i figurą. Patrycja Sobolewska świetnie poradziła sobie na castingu, pomimo tego, że była trochę nieśmiała i sama przyznała, że nie wierzy do końca w swoje możliwości. Joanna Krupa dała jej szansę na to, aby jej pewność siebie wzrosła – dziewczyna dostała się do programu Top Model 9! 

W castingach na żywo wzięła również udział 21-letnia Natalia Lewandowska. Trenowała skoki do wody, jednak od jakiegoś czasu ma nietypową pasję – pływa w ogonie syreny. Jej hobby zaintrygowało jury, więc Natalia zaprezentowała im się w swoim stroju syreny. Co więcej, dołączył do niej Marcin Tyszka, który próbował swoich sił jako… syrena! I dowiedział się, że to wcale nie takie proste. Dawid Woliński i Kasia Sokołowska byli oczarowani Natalią i dali jej szansę ze względu na jej energię, dystans i urok. 21-latka dostała się do Top Model 9! Jesteśmy ciekawi, jak poradzi sobie w kolejnym etapie!

Do programu Top Model 9 zgłosili się ludzie z całego świata, którzy marzą o międzynarodowej karierze w modelingu. Jedną z takich osób jest 30-letni Dominic D’Angelica, który urodził się w Kalifornii, ale obecnie mieszka w Berlinie z bratem bliźniakiem (on również przeszedł etap castingów internetowych, niestety nie dotarł do Polski). Domenico ma za sobą ciężkie dzieciństwo – jego tata został zamordowany, gdy chłopak miał 5 lat. Obecnie 30-latek pracuje jako kelner. Ma świetne ciało, ale również wspaniałą osobowość i energię, dlatego przeszedł do kolejnego etapu programu. 

Kolejną uczestniczką castingu internetowego Top Model 9 była Maja Siwik, która ma za sobą bardzo ciekawą historię. Dziewczyna rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem w wieku 14 lat, pozowała do światowych magazynów o modzie. Niestety zbyt wczesna kariera przerosła ją, dlatego wróciła do Polski i zrobiła sobie przerwę od modelingu. Jurorzy na początku nie byli przekonani do Darii, jednak Michał Piróg wstawił się za nią i dzięki niemu Daria pojedzie na bootcamp.

Zobacz także:

Tomek Boron zauroczył Marcina Tyszkę podczas castingu internetowego – wtedy towarzyszyła mu jego dziewczyna Helena, która wspierała go również podczas castingu na żywo. 23-latek zaprezentował się na wybiegu, niestety jurorzy stwierdzili, że to jeszcze nie jego czas. W tym roku do programu zgłosiło się bardzo wiele osób.

Kolejnym uczestnikiem w 1 odcinku Top Model 9, który dostał szansę na zostanie profesjonalnym modelem, jest Ernest Morawski. Jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że ma piękną twarz. Zachwycił ich również swoją figurą, a także ujął skromnością. Ernest dostał się do kolejnego etapu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ernest Kto jest na tak? #topmodel #topmodelpolska #model #beamodel #casting #nowysezon #tvn #player

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 2, 2020 o 1:31 PDT

Kolejną wyjątkową uczestniczką, która pojawiła się na castingu internetowym, jest Agata Wiśniewskamodelka plus size, która swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła od mody ślubnej. Agata pracuje w przemyśle ślubnym, robiąc kreacje dla kobiet. Między Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką nawiązała się dyskusja dotycząca figury dziewczyny. Sceptyczny na początku fotograf przekonał się do Agaty, gdy przebrała się w błyszczącą kreację i zrobił jej zdjęcia. Na koniec stwierdził, że dziewczyna jest „super babką” i ma piękną twarz. Jurorzy dali jej szansę i Agata Wiśniewska znalazła się w programie Top Model 9.

Na castingach jurorów przekonała do siebie również Karolina Wawrzycka, która mimo tego, że ma wszelkie predyspozycje do tego, aby pracować w świecie modelingu, była bardzo spokojna. Jurorzy dali jej szansę, ale zaznaczyli, że powinna popracować nad swoją osobowością. 

Last but not least 1 odcinka Top Model 9, czyli rodzeństwo – 18-letnia Gracja i 20-letni Jacek Kalibabka jako ostatni wkroczyli na wybieg castingu na żywo. Marcin Tyszka od razu rozpoznał ich nazwisko – okazało się, że są oni dziećmi Jerzego Kalibabki, słynnego przestępcy o pseudonimie „Tulipan”, który zmarł rok temu. Niestety przez to jego dzieci nie miały łatwego dzieciństwa, ale zgodnie twierdzą, że był dla nich dużym oparciem i wspaniałym ojcem. Gracja i Jacek są nie tylko piękni, ale mają w sobie również mnóstwo energii i pasji. Zachwycili jurorów i dostali się do programu. Czeka ich kolejny etap, czyli bootcamp.