W siódmym odcinku Top Model 9 na potrzeby sesji zdjęciowej uczestnicy znowu musieli radzić sobie przed obiektywem na wysokościach. A przy okazji wykazać się talentem akrobatycznym. Przyszłe modelki i modele wybrali się do teatru, gdzie najpierw obejrzeli występ akrobatki i tancerki Agnieszki Gerlach-Stasieluk oraz aktorki i tancerki Karolina Melska, które zaprezentowały im, jak wygląda praca z szarfami.

Na twarzach niektórych z uczestników widać było lekkie przerażenie, a u innych zachwyt i ekscytację. Dominic nie mógł wręcz usiedzieć w fotelu! A następnie poznali „agenta specjalnego od pozowania”, czyli Annę Jagodzińską. To jedna z najlepszych rodzimych top modelek, pierwsza Polkę, która pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue, a także jurorka wczorajszego epizodu Top Model. A kto stanął za obiektywem? Mistrz czarno-białej fotografii, doceniony m.in. na festiwalu filmowym w Cannes, Szymon Brodziak.


Zobacz także: Top Model 9: jedna z uczestniczek doznała poważnej kontuzji. Jej udział w programie stanął pod znakiem zapytania
 

Top Model 9: sesja z szarfami. Kto wypadł najsłabiej?

Dla uczestników sesja była wyzwaniem nie tylko dlatego, że musieli się oni wykazać niezwykłą dbałością o ruchy i pracą ze swoim ciałem jak prawdziwi akrobaci, ale również z tego powodu, że najlepsze zdjęcie czekało ogromne wyróżnienie. Ten, kto najlepiej zapozuje, zostanie częścią kampanii promującej najnowsze perfumy Naomi Campbell, legendy modelingu.

Uczestnicy zostali podzieleni na pary oraz trójki. Patrycja Sobolewska pozowała z Dominikiem D’Angelica, który od samego początku był bardzo zaangażowany. Jej z kolei trudno było złapać z nim flow i bardziej skupiała się na sobie. W końcu jednak udało się połączyć siły tak, by dostać pochwalę do Ani Jagodzińskiej. - Podoba mi się to, że jesteście tu, chcecie się uczyć i macie dobre nastawienie.


Zobacz także: Top Model 9: odcinek 7. Akrobatyczna sesja zdjęciowa, pokaz z facetami na obcasach oraz film modowy. A wśród gości specjalnych Anna Jagodzińska, Joanna Jędrzejczyk i Katarzyna Dąbrowska, redaktor naczelna GLAMOUR
 

Top Model 9: akrobatyczna sesja z szarfami. Kogo nagrodzono za najlepsze zdjęcie?

Sporo pochwał dostał również Mariusz Jakubowski pozujący z Mają Siwik. Mariusz jest bardzo wysportowany, więc wysiłek fizyczny podczas sesji to dla niego bułka z masłem. Niestety zdecydowanie gorzej radził sobie inny facet z Top Model 9, czyli Ernest Morawski. Wisząc obok dwóch Karolin: Kuczyńskiej i Płockiej czuł się bardzo niepewnie. Podsumowując, akrobatyczny tercet raczej nie będzie miło wspominał tego zadania.

W swoim żywiole była zdecydowane Gracja Kalibabka, na co z lekką zazdrością patrzył jej partner na sesji Łukasz Bogusławski, gdyż jemu szło nieco słabiej. Ostatecznie za najlepsze zdjęcie wyróżniono Mikołaja Śmieszka oraz Weronikę Kaniewską. I to właśnie ich kadr będzie częścią promocji perfum sygnowanych przez Naomi Campbell. Zwycięskie ujęcie i resztę zdjęć możecie zobaczyć w naszej GALERII >>>