Top Model 9: Kulisy sesji okładkowej do magazynu „Glamour” – Backstage

„Było o wiele lepiej niż sobie wyobrażaliśmy!”, „Jest superatmosfera, bo jest muzyka, która nas rozluźnia – można fajnie popracować przed obiektywem”, „Mamy też fajne stylizacje” – „są z takim pazurem, mają charakter i wszystkim się podobają” – tak o sesji zdjęciowej do magazynu „Glamour” (i ubraniach, w jakie mieli na sobie) mówili uczestnicy „Top Model 9”, którzy zostali jej gwiazdami. Sesja, która była jednym z pierwszych poważnych profesjonalnych zadań, z jakimi mieli możliwość zmierzyć się początkujący modele i modelki, powstała w warszawskim studio Daylight, a za obiektywem stanął Filip Zwierzchowski.

Top Model 9: Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy po metamorfozie. Poznalibyście? Sprawdźcie, jak bardzo się zmienili >>>

To właśnie on podzielił uczestników na dwie grupy, tak by powstać mogły dwa zdjęcia okładkowe (nowy październikowy numer „Glamour” z dwiema okładkami już jest dostępny w sprzedaży). Każdemu z uczestników zrobił także zdjęcia portretowe (doskonale oddają charakter każdego z nich!), powstało także kilka dodatkowych zdjęć grupowych. Efekty sesji już możecie podziwiać na Glamour.pl. Wyszło świetnie, bo motywem przewodnim była dobra zabawa – aspirujący modele i modelki nie tylko więc doskonale czuli się przed obiektywem, ale i poza nim. Co działo się za kulisami? Uchylamy rąbka tajemnicy.

Na początku, było trochę leniwie – czekając na swoją kolej, uczestnicy „Top Model 9” odsypiali zarwane w programie noce na obecnych w studio kanapach. Nie trzeba było jednak czekać długo, by wyraźnie się ożywili. Pomogły energetyczne stylizacje, o które zadbała marka Modivo, której produkty dostępne są na platformie Modivo.pl. Modele i modelki pozowali w ubraniach z najnowszej kolekcji Guess: biało-czarnych T-shirtach, krótkiech legginsach i szortach (kiedy powstawała sesja było jeszcze bardzo gorąco), a także – kurtkach-bomberkach – między innymi w żywym, słoneczno żółtym kolorze (były hitem sesji!). W utrzymanych w sportowym duchu ubraniach wszyscy czuli się tak swobodnie, że nie tylko z łatwością pozowali, ale i doskonale się bawili, kiedy zeszli z planu. Mieli nawet ochotę trochę potańczyć! Zresztą zobaczcie sami. Obejrzyjcie wideo, które powstało na backstage'u sesji.