Top Model 9 to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w naszym kraju i nie tylko. Do polskiej edycji modowego show zgłaszają się ludzie z całego świata. Wśród nich pochodzący z Kalifornii Dominic D’Angelica, który zachwycił jurorów swoim wyglądem oraz osobowością, a następnie zdobył sympatię widzów. Wiele osób wróży mu sukces w branży modelingu. W związku z tym warto poznać go trochę lepiej.

Top Model 9: Dominic D’Angelica – kim jest uczestnik programu?

Dominica D’Angelikę poznaliśmy już w pierwszym odcinku Top Model 9. Jak się okazuje, aspirujący model miał pojawić się na castingu do programu razem ze swoim bratem, który także wysłał zgłoszenie i zainteresował jury. Niestety nie udało mu się przylecieć do Polski. Dominic D’Angelica absolutnie zachwycił Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego swoim wyglądem (jest świetnie zbudowany), jak również osobowością. Mimo tragedii, którą przeżył, jest pozytywnie nastawiony do świata oraz ludzi. Jurorzy postanowili dać mu szansę i przepuścili do kolejnego etapu. Dominic D’Angelica poradził sobie świetnie także podczas bootcampu, co zagwarantowało mu miejsce w domu modelek i modeli. Od tamtej pory widzowie mogą sprawdzać, jak radzi sobie w programie.

Dominic D’Angelica z Top Model 9 – wiek, wzrost, rodzina i wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniku programu

Dominic D’Angelica ma 30 lat i 185 cm wzrostu. Jego wymiary to 98 / 82 / 95 cm. Uczestnik dziewiątej edycji Top Model urodził się i wychowywał w USA, a konkretnie w stanie Kalifornia, natomiast od jakiegoś czasu mieszka w Berlinie. Dominic D’Angelica nie miał łatwego dzieciństwa – około 25 lat temu jego tata został napadnięty, a następnie zamordowany. Dominik, jego brat Stefen oraz mama musieli wyprowadzić się z rodzinnego domu, na którego utrzymanie nie było ich dłużej stać. Po pewnym czasie mama uczestnika Top Model 9 związała się z mężczyzną, który pracował dla wodociągów. Dominic D’Angelica przyznaje, że był świetnym człowiekiem. Niestety jego ojczym uległ poważnemu wypadkowi, a następnie przedawkował leki przeciwbólowe. Mimo osobistej tragedii z nadzieją patrzy w przyszłość, poza tym jest bardzo otwartym i pozytywnym człowiekiem. Jak sam mówi, zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej rodziny. To przede wszystkim dzięki mamie może spełniać marzenia i realizować się na wielu polach.

Z oficjalnej wizytówki Dominica D’Angeliki, którą możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej TVN, dowiadujemy się, że uczestnik Top Model 9 interesuje się m.in. aktorstwem, skateboardingiem, gotowaniem oraz fryzjerstwem. Do niedawna pracował jako kelner. Teraz natomiast chce spróbować swoich sił w modelingu. Co więcej, stara się o uzyskanie certyfikatu instruktora fitnessu. Jakie ma marzenia? Okazuje się, że Dominic D’Angelica i jego brat bliźniak chcieliby mieć własne show w telewizji. Oglądalibyście?

Top Model 9: Dominic D’Angelica – Instagram

Dominic D’Angelica jest jednym z najpopularniejszych uczestników Top Model 9. Na Instagramie obserwuje go ponad blisko 35 tysięcy osób, w tym wielu fanów modowego show emitowanego przez TVN. Dominic D’Angelica regularnie publikuje zdjęcia w popularnej aplikacji. Na jego profilu dominują selfie (bez koszulki) oraz bardziej profesjonalne fotografie – efekty sesji zdjęciowych, w których brał udział. Wybrane z ponad 700 zdjęć z jego profilu możecie zobaczyć także w naszej galerii, na górze strony.

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>

Top Model 9 – gdzie oglądać?

Za nami kilka odcinków Top Model 9, podczas których widzowie mogli sprawdzić m.in. jak uczestnicy radzą sobie podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi epizodami, zarezerwujcie sobie środowe wieczory. Program Top Model 2020 emitowany jest o godz. 21:30, a każdy odcinek trwa niewiele ponad 60 min. Odcinki modowego show dostępne są również na platformie streamingowej Player. Co więcej, w soboty o godz. 14:55 emitowane są powtórki Top Model 9 na kanale TVN.

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – kim jest uczestnik dziewiątego sezonu show? >>>