W 5. odcinku Top Model 9 odpadł Dominik Bereżański. 21-letni uczestnik był bardzo lubiany wśród modelek i modeli, dlatego wiadomość o tym, że to właśnie on żegna się z programem, bardzo ich poruszyła. Jury zdecydowało, że to jego zdjęcie z nagiej sesji było najsłabsze – zagrożony był również Mariusz Jakubowski, ale ostatecznie to on wygrał ten pojedynek. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj >>>. Dominik jako pierwszy w historii programu otrzymał Srebrny bilet, który wręczali widzowie podczas castingu online. Sprawdźcie poniżej wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniku Top Model 9. 

Top Model 9: Karolina Kuczyńska. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o uczestniczce programu >>>

Top Model 9: Dominik Bereżański. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ]

Ile masz lat?

Mam 21 lat.

Jakie są Twoje wymiary?

Wymiary 95/82/90

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Zobacz także:

Inspirowanie kogoś to dodawanie energii. Obserwuje od dłuższego czasu Stasia Zienkiewicza, ma coraz większe doświadczenie, wygląda i pracuje w niesamowity sposób. Życzę mu samych sukcesów, bo jego kariera w modelingu będzie bardziej spektakularna niż może się wydawać!

Dlaczego zgłosiłeś się do programu?

Zgłosiłem się do programu aby sprawdzić się w modelingu, spełnić swoje marzenia oraz zdobyć doświadczenie, którego wcześniej nie miałem.

Kogo najbardziej polubiłeś w programie?

Polubiłem wszystkich uczestników, to dzięki nim mimo braku bliskich, nie czułem się samotny. W programie zdobyłem nowych przyjaciół, na których mogę polegać.

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Najcenniejsza rada była od Dawida Wolińskiego po metamorfozie. Dawid wytłumaczył mi na czym polega praca modela i że muszę być osoba elastyczną.

Twoja ikona stylu?

Cameron Porras! Nie ma ani jednej fotografii, na której wygląda niekorzystnie. Ten chłopak jest urodzonym modelem. Inspiruje się jego stylem, który stworzył specjalnie na potrzeby swojej kariery w modelingu.

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Myślę, że najbardziej wymagającymi jurorami byli Marcin Tyszka oraz Kasia Sokołowska. Dzięki ich dobrym radom można było lepiej poradzić sobie w zadaniach i sesjach.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem w programie była dla mnie sesja nago. Pokazanie siebie przed wszystkimi było bardzo trudne. Gdy już byliśmy na planie pomyślałem ze właściwie nie ma się czego wstydzić i dzięki tej myśli poradziłem sobie z zadaniem.

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym zawodowym marzeniem jest podpisanie kontraktów na wyjazdy zagraniczne, zdobywanie cennego doświadczenia na sesjach.

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Chciałbym przekazać żeby następni uczestnicy byli po prostu sobą i żeby się nie zmieniali. Uważam to za najcenniejszą radę.

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłeś w Top Model, co by to było?

Gdybym miał szansę poprawić jedną rzecz byłaby to praca nad moją sylwetką. Nie uważam, że jest zła, ale mogłaby być nieco lepsza.

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Chciałbym zostać ambasadorem marki Guess. Myślę, że z biegiem lat, przy odrobinie determinacji, mógłbym spełnić to marzenie. Uwielbiam męski sektor tej marki, niesamowitą elegancje połączoną z miejskim życiem.

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Największą szansę na karierę w modelingu ma Weronika Kaniewska. Jest przecudowną osobą, bardzo fotogeniczną, potrafi współpracować na sesjach. Karolina Płocka również świetnie spisywała się na zadaniach. Spełniała oczekiwania wszystkich fotografów. Uważam, że sam również mam szansę. Dostawałem dużo pochwał, które motywowały mnie do dalszej pracy.

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować.

Chanel, Dior, Versace

Podaj ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.)

@dior @anja_rubik