Za nami piąty odcinek Top Model 9. Jak dotąd był to najbardziej emocjonujący odcinek tego sezonu, a to m.in. za sprawą nagiej sesji zdjęciowej, w której wzięli udział uczestnicy programu. Modelki i modele pozowali przed Marcinem Tyszką, mogli także liczyć na wsparcie Joanny Krupy, Michała Piróga oraz Julii Wieniawy, czyli gościa specjalnego tego odcinka. Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Patrycja Sobolewska. Natomiast najgorzej Dominik Bereżański – to właśnie on musiał opuścić program. Podczas nagiej sesji zdjęciowej, a także w innych momentach piątego odcinka Top Model 9 widzowie modowego show mogli obserwować także spięcia między Gracją Kalibabką i Karoliną Kuczyńską. Dlaczego uczestniczki nie dogadują się?

Konflikt w Top Model 9 – Gracja Kalibabka i Karolina Kuczyńska nie dogadują się

Gracja Kalibabka i Karolina Kuczyńska wyraźnie za sobą nie przepadają. Widzowie mogli się o tym przekonać już podczas emisji trzeciego odcinka Top Model 9, gdy uczestnicy walczyli o miejsce w finałowej 14. Dziewczyny nie współpracowały ze sobą – nie potrafiły ustawić się na zdjęciu w taki sposób, by obie mogły wyjść na nim korzystnie. Finalnie wszystko się jednak udało. Jurorzy postanowili dać szansę zarówno nastoletniej Gracji Kalibabce, jak i młodej mamie Karolinie Kuczyńskiej. Obie zamieszkały w domu modelek i modeli.

Z kolei w czwartym odcinku Top Model 9 uczestnicy przeszli spektakularne metamorfozy. Karolina Kuczyńska obawiała się diametralnej zmiany fryzury oraz koloru włosów. Natomiast Gracja Kalibabka podeszła do tego na totalnym luzie – zauważyła, że jest to nieodłączny element pracy modelek i modeli.

Top Model 9: Gracja Kalibabka. Kim jest uczestniczka programu? >>>

W tym epizodzie nie brakowało emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas przygotowań do profesjonalnej sesji zdjęciowej Gracja Kalibabka poprawiła make-up, który chwilę wcześniej wykonał jej profesjonalny makijażysta. Nie umknęło to uwadze eksperta, Michała Piróga – dobrego ducha tego programu oraz innych uczestników, na czele z Karoliną Kuczyńską. 26-latka skrytykowała zachowanie młodszej koleżanki z modowego show. Stwierdziła, że jeśli ktoś decyduję się na pracę w branży modelingowej, to nie powinien zachowywać się w ten sposób.

Przypomnijmy, że dziewczyny konkurowały ze sobą podczas sesji zdjęciowej w sklepie spożywczym. Karolina Kuczyńska radziła sobie nieco lepiej niż Gracja Kalibabka. 18-latka przyznała, że ruchy starszej koleżanki są wypracowane, ponieważ ma doświadczenie w modelingu. Ale Karolina Kuczyńska stwierdziła, że przez lata, gdy nie pracowała jako modelka, branża bardzo się zmieniła. Dlatego (mimo tego, co mogą sądzić pozostali uczestnicy modowego show) nie jest jej wcale łatwiej.

Emocji nie brakowało także w piątym odcinku Top Model 2020, który został wyemitowany w środę 30 września. Okazało się, że Gracja Kalibabka mówi przez sen, co wystraszyło jej koleżanki z domu modelek i modeli. Gdy młoda uczestniczka zapewniła, że nie mają się czego obawiać, Karolina Kuczyńska zarzuciła jej kłamstwo. Gracja Kalibabka zdecydowanie nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Zobacz także:

O tym, że Gracja Kalibabka i Karolina Kuczyńska nie potrafią ze sobą współpracować widzowie mogli przekonać się także podczas sesji zdjęciowej w domu – uczestnicy pracowali w parach, a nad całością czuwali Ola Kowal, którą część z was na pewno kojarzy jako Szindy i Michał Piróg. Karolinie Kuczyńskiej po raz kolejny nie spodobało się zachowanie Gracji Kalibabki. Zarzuciła jednej z najmłodszych uczestniczek Top Model 9, że skupia się tylko na sobie. Co więcej, pod koniec sesji zdjęciowej Gracja Kalibabka miała naśladować sposób pozowania Karoliny Kuczyńskiej. Nie umknęło to uwadze Michała Piróga oraz widzów. 18-latka stwierdziła jednak, że jej starsza koleżanka gra pod publikę, jak również stara się negatywnie nastawić do niej pozostałych mieszkańców domu modelek i modeli.

W końcu przyszedł czas na sesje nago! Karolina Kuczyńska jako pierwsza stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki. Gdy skończyła robić zdjęcia i wróciła do czekających na swoją kolej uczestników nie chciała zdradzić im, w jaki sposób pozowała. Jak się później okazało, obawiała się, że Gracja Kalibabka po raz kolejny zacznie ją naśladować. Podczas panelu podsumowującego piąty odcinek Top Model 9 Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i gość specjalny Julia Wieniawa stwierdzili, że obie uczestniczki poradziły sobie świetnie. Na zdjęciach wyszły obłędnie – niczym greckie boginie.

Czy Gracja Kalibabka i Karolina Kuczyńska dojdą w końcu do porozumienia? Będą chciały ze sobą współpracować? O tym prawdopodobnie przekonamy się w kolejnych odcinkach Top Model 9. Pamiętajcie, że odcinki modowego show emitowane są w każdą środę o godz. 21:30 na kanale TVN. Program jest także dostępny na platformie streamingowej Player.

Top Model 9: 5 odcinek za nami. Uczestnicy wzięli udział w nagiej sesji oraz w zadaniu redakcji Glamour! Co jeszcze się działo i kto odpadł z programu? >>>