W ubiegłą środę wyemitowano kolejny – już czwarty odcinek Top Model 9. Tym razem nie zabrakło emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Widzowie mogli bowiem obejrzeć metamorfozy uczestników, czyli jeden z najważniejszych momentów każdej edycji, a także sprawdzić, jak poradzili sobie podczas pierwszej – profesjonalnej sesji zdjęciowej w programie. Zdecydowana większość mieszkańców domu modelek i modeli dała z siebie wszystko i próbowała wyjść jak najlepiej na zdjęciach, które następnie oceniali jurorzy. Kontrowersje wzbudziło natomiast zachowanie Gracji Kalibabki. Co się stało?

Widzowie są zaskoczeni zachowaniem Gracji Kalibabki z Top Model 9

Za nami pierwsza – profesjonalna sesja zdjęciowa w Top Model 9. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania, bo pozowali w sklepie spożywczym, np. na tle regałów z pieczywem albo nabiałem. Jurorów absolutnie zachwyciło zdjęcie Ernesta Morawskiego, który następnie wygrał cały panel. Za najsłabszą uznali natomiast fotografię Wiktorii Chorążak. W związku z tym rudowłosa piękność musiała opuścić program. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszyscy widzowie zgadzają się z decyzją Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego. Zdaniem niektórych fanów Top Model 9 z programu powinna odpaść Gracja Kalibabka.

Zachowanie 18-letniej uczestniczki Top Model 9 wzbudziło wiele emocji. Podczas przygotowań do sesji zdjęciowej Gracja Kalibabka postanowiła poprawić makeup, który chwilę wcześniej wykonał jej makijażysta. Oczywiście nie umknęło to uwadze profesjonalisty – od razu zauważył różnicę i wytłumaczył jej, że nie można tak robić. Incydent został zauważony również przez Michała Piróga, czyli dobrego ducha programu Top Model 2020, a także innych uczestników, na czele z Karoliną Kuczyńską. Młoda mama przyznała, że jeśli ktoś decyduje się zawód modelki, to nie powinien zachowywać się w ten sposób. 

W pewnym momencie Gracja Kalibabka rozpłakała się i zaczęła wspominać swojego zmarłego tatę. „To jest dla mnie tak ważne, że tutaj jestem i chciałabym, żeby tata tutaj ze mną był. Jest mi naprawdę ciężko” – przyznała ze łzami w oczach. Fani zauważyli jednak, że do niedawna nie chciała być z nim kojarzona. Przypomnijmy, że Gracja jest córką Jerzego Kalibabki, czyli sławnego przestępcy, który uwodził majętne, niestety naiwne, a często także młode kobiety, a następnie je okradał. W końcu trafił do więzienia. Gdy z niego wyszedł, wrócił do rodzinnego Dziwnowa i zaczął spotykać z 16-letnią dziewczyną. Para doczekała się piątki dzieci, w tym Gracji oraz Jacka, który również próbował swoich sił w Top Model 9. Jerzy Kalibabka zmarł w 2019 roku. Jak sam mówił, w swoim życiu spotykał się z około dwoma tysiącami kobiet i doczekał się 28 dzieci. Stał się on inspiracją do stworzenia głośnego serialu Tulipan o przestępcy – uwodzicielu, który działał na podobnych zasadach.

Widzom Top Model 9 nie podoba się zachowanie Gracji Kalibabki – porównują ją do zmarłego ojca. Co więcej, wiele osób uważa, że uczestniczka dziewiątej edycji modowego show nie wyszła korzystnie na zdjęciu i to ona powinna odpaść z programu, a nie Wiktoria Chorążak. Zgadzacie się?

Top Model 9: Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy po metamorfozie. Poznalibyście? Sprawdźcie, jak bardzo się zmienili >>>