Poznaliśmy już czternastu uczestników Top Model 9, którzy zamieszkają w legendarnym domu modelek i modeli, a teraz będą musieli stawić czoła zadaniom przygotowanych przez twórców największego modowego show w Polsce i gości programu. Najlepsze wrażenie na jurorach zrobiła 19-letnia Weronika Kaniewska – to właśnie ona otrzymała złoty bilet. Natomiast internauci i widzowie Top Model 9 szczególnie zachwycili się Dominikiem Bereżańskim. W głosowaniu internetowym zdecydowali, że chłopak, który kilka lat temu przeszedł spektakularną metamorfozę, zasługuje na srebrny bilet, czyli przepustkę na bootcamp. Sympatię widzów zdążył już sobie zaskarbić Mariusz Jakubowski, którego mogliśmy oglądać na castingu do Top Model 2020 w drugim odcinku show TVN-u. Kim jest? Czym się zajmuje? Ile ma lat? Sprawdźcie poniżej.

Top Model 9: uczestnicy. Kim jest Mariusz Jakubowski?

Mariusz Jakubowski ma 25 lat. Jednak mimo młodego wieku może pochwalić się wieloma sukcesami na tle naukowym. Jego osiągnięcia są naprawdę imponujące. Mariusz specjalizuje się w naukach o zarządzaniu żywnością, prowadzi własną firmę i zajmuje się fermentacją, w tym kombuchą – napojem o zbawiennych dla organizmu właściwościach. Dlaczego w takim razie postanowił wziąć udział w Top Model 9? Jak sam przyznaje, chce sprawdzić, jak wypadłby w roli modela i czy ma szansę na karierę w branży fashion. Okazuje się, że w przeszłości wielokrotnie słyszał, że ma do tego predyspozycje.

Wyglądem Mariusza Jakubowskiego zachwycili się również jurorzy podczas castingu do Top Model 9 i bootcampu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zgodnie stwierdzili, że 25-letni naukowiec jest świetnie zbudowany. Mariusz Jakubowski świetnie wyszedł na zdjęciu grupowym, na podstawie którego jury zdecydowało, kto przejdzie do kolejnego etapu programu, a tym samym zamieszka w domu modelek i modeli. Jego grupa wzięła udział w sesji inspirowanej sportami wodnymi. Uczestnik Top Model 9 przyznał, że nie miał problemu z pozowaniem w towarzystwie profesjonalnego sprzętu do sportów wodnych, ponieważ pochodzi znad morza, a konkretnie z Gdyni.

Top Model 9: Ernest Morawski. Kim jest uczestnik nowej edycji programu? >>>

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – Instagram

Mariusz Jakubowski jest oczywiście obecny na Instagramie. Jego profil w popularnej aplikacji obserwuje już 16 tysięcy osób. Do tej pory uczestnik Top Model 9 opublikował kilkanaście zdjęć. Jednak zainteresowanie jego profilem jest dość spore – liczba obserwatorów rośnie z każdym dniem. Możemy się spodziewać, że Mariusz Jakubowski będzie chciał skupić się na relacjonowaniu swoich poczynań w modowym show. W bio jego konta czytamy bowiem: „opowieść o naukowcu, który chce zostać modelem” – nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć i wideo.

Mariusz Jakubowski w Top Model 9 – gdzie oglądać?

Czy Mariusz Jakubowski ma szansę na karierę w świecie modelingu? Jak poradzi sobie w kolejnych odcinkach modowego show? O tym przekonamy się już niebawem – oglądając kolejne odcinki Top Model 9. Przypominamy, że epizody emitowane są w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Dostępne są również za darmo na platformie streamingowej Player. Stacja TVN nie zapomina również o fanach programu, którzy nie mogą spędzić środowych wieczorów przed telewizorem. Powtórki Top Model 9 emitowane są w soboty o godz. 14:55. Każdy odcinek show trwa około 64 minuty, do tego trzeba doliczyć dwa bloki reklamowe.

Top Model 9 – uczestnicy

Mariusz Jakubowski jest jednym z 14 mieszkańców domu modelek i modeli w tej edycji programu. Poza nim do Top Model 9 dostali się Weronika Kaniewska (uczestniczka otrzymała złoty bilet), Dominik Berażański (zdobywca srebrnego biletu), Weronika Płocka, Ernest Morawski, Wiktoria Chorążak, Łukasz Bogusławski, Dominic D’Angelica, Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Maja Siwik, Agnieszka Skrzeczkowska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek. Komu kibicujecie najbardziej?

Top Model 9: Karolina Płocka. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu? >>>