Wielkimi krokami zbliżamy się do finału Top Model 9. Za nami kolejny, 9. już odcinek słynnego programu TVN. W poprzednim epizodzie reality show opuścił Łukasz Bogusławski. W tym odcinku również pożegnaliśmy kolejnego uczestnika. Atmosfera robi się naprawdę gorąca, bo modele i modelki walczą o wspaniałe nagrody, m.in. 100 tysięcy złotych, okładkę magazynu GLAMOUR i kontrakt z profesjonalną agencją MODEL PLUS. Z czym musieli zmierzyć się uczestnicy w 9. odcinku Top Model 2020, kim byli goście specjalni i kto odpadł? Wszystkie informacje znajdziecie w tym artykule! 

Top Model 9: wideo reklamowe dla marki DeeZee. Gościem Karolina Pisarek i Anna Maliszewska

W tym odcinku, podobnie jak w poprzednich, nie zabrakło emocji oraz wyzwań. Pierwszym zadaniem było nakręcenie profesjonalnej reklamy butów dla marki obuwniczej DeeZee pod okiem Karoliny Pisarek, która sama zaczynała karierę w programie Top Model, a obecnie jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce i odnosi sukcesy także na arenie międzynarodowej. Gościem specjalnym była również reżyserka reklam i teledysków Anna Maliszewska, która ma na koncie współprace z takimi artystkami jak Katarzyna Nosowska czy Reni Jusis. Reżyserka powiedziała uczestnikom, że równie ważne co zaprezentowanie produktu w wideo, jest również pokazanie siebie i swojej osobowości. Modelki i modele zostali podzieleni na trzyosobowe grupy. Najbardziej niezadowolona okazała się Karolina Kuczyńska, którą połączono z Ernestem i Mają. Wideo reklamowe kręcono wśród bloków, więc klimat był bardzo street style’owy. Zadanie nie było proste, kręcono kilka różnych scen. W jednej z nich była scena pocałunku. Jednak tylko Patrycja i Dominic zdecydowali się pocałować naprawdę. Najlepiej poradziła sobie drużyna Weroniki, Mariusza i Mikołaja – wszyscy wygrali udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla marki DeeZee.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zwycięzcy #topmodel #topmodelpolska #tvn #playerpl #model #campaign #video #photoshoot

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 28, 2020 o 1:58 PDT

Top Model 9: sesja zdjęciowa w parach. Magda Łuniewska, Marta Zawiślańska i Anna Rosik gośćmi specjalnymi zadania 

Drugie zadanie w 9. odcinku Top Model było bardzo dużym wyzwaniem. Uczestnicy znów musieli pracować razem (w parach i w jednej trójce). Tematem przewodnim sesji zdjęciowej były kontrasty – mimo tego, że pozowali razem, każdy z modeli musiał zachować odrębny charakter. Wspierały ich: fotograf Magda Łuniewska, jej zdjęcia trafiają na okładki ekskluzywnych magazynów o modzie, stylistka fryzur Marta Zawiślańska, która dba o włosy gwiazd oraz inżynier marki Dyson Anna Rosik, a także Michał Piróg, dobry duch programu. Uczestnicy musieli również wykazać się kreatywnością i samodzielnie stworzyć fryzury do sesji zdjęciowej za pomocą specjalistycznego sprzętu do włosów. „Pomyślcie o tym, jak współpracować w zespołach i jakie fryzury najbardziej ze sobą kontrastują, kiedy będą pokazane razem”, poradziła im Marta Zawiślańska. Uczestnicy byli zdeterminowani, ponieważ nagrodą dla wybranych osób był voucher o wartości 10 tysięcy złotych na modowe zakupy. 

Top Model 9: Sesja zdjęciowa z uczestnikami poprzednich edycji programu. Zobaczcie zdjęcia z Klaudią El Dursi, Jakobem Koselem, Kasią Szklarczyk i nie tylko >>>

Przeskalowane ubrania utrudniały uczestnikom pozowanie, chociaż niektórzy mieli też z tego niezły ubaw! Dobrze poradzili sobie Mariusz, Maja i Karolina Płocka, którzy zostali ubrani w jeden ogromny trencz. Z kolei problemy mieli Dominic i Weronika, która nie była w stanie złapać flow sesji i miała trudności w swobodnym pozowaniu. Nawet pozytywnie nastawiony Dominic przyznał, że jego partnerka mogła dać z siebie więcej energii podczas tego zadania. Magda Łuniewska, Marta Zawiślańska i Anna Rosik były pod wrażeniem współpracy Karoliny Kuczyńskiej i Ernesta, a także ich wspólnego zdjęcia, dlatego to oni wygrali to zadanie. Dodatkowo Karolina została zaproszona do kampanii marki Dyson jako jedyna Polka! To wspaniałe wyróżnienie dla uczestniczki Top Model 9. Wszystkie zdjęcia z sesji znajdziecie tutaj >>>.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobra współpraca #topmodel #topmodelpolska #tvn #playerpl #model #video

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Paź 28, 2020 o 2:08 PDT

Top Model 9: wideo pod wodą. Gośćmi duet reżyserski Łukasz Gronowski i Natalia Jakubowska oraz Anna Lewandowska 

Ostatnim i jednocześnie decydującym, a także najbardziej wymagającym zadaniem w Top Model 9 było nakręcenie wideo kilka metrów pod wodą. Gościem specjalnym była Anna Lewandowska, która przesłała uczestnikom krótki filmik i zapowiedziała, że oceni efekty ich pracy na panelu jurorskim. Na planie uczestnikom Top Model 9 towarzyszył duet reżyserski Łukasz Gronowski i Natalia Jakubowska, czyli artyści multimedialni i twórcy wielu nagrodzonych reklam, teledysków i filmów modowych. Okazało się, że największy lęk przed wodą czują Karolina Kuczyńska oraz Patrycja Sobolewska. Plan zdjęciowy był zabezpieczony przez najlepszych specjalistów, którzy asekurowali modelki oraz modeli podczas kręcenia wideo.

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – kim jest uczestnik dziewiątego sezonu show? >>>

Zobacz także:

Problemy podczas kręcenia wymagającego wideo mieli Maja i Mikołaj. Modelka dostała lekkiego ataku paniki, nie mogła wziąć oddechu i bolała ją klatka piersiowa. Jednak ze wsparciem Michała Piróga i Mikołaja poradziła sobie i wykonała zadanie najlepiej jak potrafiła. Problemy ze zgraniem mieli również Weronika, Patrycja i Dominic. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie podołali tej trudnej sesji filmowej. W wodzie niezbyt komfortowo czuł się także Ernest, który spanikował, zachłysną się wodą i potrzebował pomocy. Karolina z kolei świetnie poradziła sobie z tym zadaniem. Mimo tego, że Karolina Kuczyńska bardzo bała się tego wideo z pomocą Mariusza oraz profesjonalnych nurków wskoczyła do wody. Przed panelem wszyscy uczestnicy byli bardzo zestresowani.

Na panelu jurorskim, który odbył się w składzie: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński oraz gościnnie Ania Lewandowska, nie zabrakło emocji. Najlepszy film należał do Mikołaja i Mai. Jurorzy zdecydowali, że z programem Top Model 9 musi pożegnać się Patrycja Sobolewska i Karolina Kuczyńska. Michał Piróg skorzystał jednak z szansy pozostawienia jednej osoby w programie i wybrał Patrycję Sobolewską.