Top Model 9: Uczestnicy po metamorfozie. Poznalibyście?

Po 3. odcinku 9. edycji „Top Model”, który – z wypiekami na twarzy – oglądaliśmy w ubiegłym tygodniu, wiemy już, kto ostatecznie dostał się do finału TVN-owskiego show i tym samym zamieszkał w domu modeli i modelek. I tak, wśród finalistów 9. edycji programu znaleźli się: Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Dominik Bereżański, Łukasz Bogusławski, Karolina Płocka, Wiktoria Chorążak, Dominic D’Angelica, Patrycja Sobolewska, Agnieszka Skrzeczkowska, Mariusz Jakubowski, Mikołaj Śmieszek, Ernest Morawski i Maja Siwik. Szczęśliwa trzynastka dołączyła tym samym do Weroniki Kaniewskiej, która wcześniej zdobyła Złoty bilet. 

Ale uczestnicy nie wyglądają już tak samo jak w ubiegłym tygodniu (a tym bardziej jak na castingach do programu), bo w ostatnim, 4. odcinku przeszli metamorfozy. To jeden z najbardziej emocjonujących momentów podczas całego programu, bo kandydatami i kandydatkami na profesjonalnych modeli i modelki, zajmują się specjaliści – profesjonalni fryzjerzy, styliści i makijażyści, niejednokrotnie całkowicie zmieniając ich pierwotny wizerunek. Z jakim efektem tym razem? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie sami. To właśnie tam zebraliśmy dla was zdjęcia uczestników 9. edycji „Top Model” – przed i po metamorfozie. 

Uczestnicy „Top Model 9” przed i po metamorfozie

Ostrzegamy – możecie się zdziwić. Trojka uczestników radykalnie zmieniła bowiem fryzurę. Mowa o Mai Siwik, Karolinie Płockiej i Mikołaju Śmieszku, którzy przefarbowali włosy na charakterystyczny platynowy blond – a dziewczyny także zweryfikowały ich długość, choć... nie obyło się bez płaczu. Zrozpaczona była Karolina Płocka, której zasugerowano, by – wzorem polskiej top modelki Anji Rubik – obcięła włosy na chłopaka. Ona jednak nie była zachwycona pomysłem i płakała do momentu, kiedy zobaczyła się w lustrze. Okazało się bowiem, że włosy nie są tak krótkie jak się spodziewała – głowę zdobi geometryczny bob (jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich miesięcy). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Są metamorfozy, jest płacz #topmodel #topmodelpolska #model #beamodel #metamorfoza #tvn #playerpl

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 23, 2020 o 12:44 PDT

Płakała także Karolina Kuczyńska, która obawiała się, że od fryzjera wyjdzie... ruda. Za to z „podkręcenia” jej naturalnych rudych włosów zadowolona była Wiktoria Chorążak. Do zmiany wyglądu uczestników przyczyniły się jednak także i drobne zabiegi – makijaż, a także pastelowe stylizacje, zaskakujące oryginalnymi krojami ubrań (i transparentnymi wstawkami w nieoczywistych miejscach). Zresztą zobaczcie sami. Zdjęcia robią wrażenie!

5 modnych fryzur według stylistów, które powinnaś sprawdzić przed końcem lata >>>