Czwartą osobą która musiała opuścić Dom Top Model był AdamBoguta

 

Zdaniem jurorów nie podołał zadaniu podczas "włoskiej" sesji.

 

W programie Adam uchodził za wesołka i flirciarza.

 

Specjalnie dla naszego serwisu odpowiedział na kilka pytań związanych z jego przygodą z programem:

 

Dlaczego zdecydowałeś się na udział w programie?

 

Długo nie wiedziałem o istnieniu takiego programu. Kilka dni przed castingiem w Poznaniu znajomi powiedzieli, że koniecznie muszę spróbować. W pierwszym momencie nie brałem tego nawet pod uwagę. Dopiero dzień przed castingiem stwierdziłem, że może to jest ta szansa żeby coś w swoim życiu zmienić.

 

Czego spodziewałeś się po udziale w programie?

 

Miałem nadzieję, że to jest moje 5 min na ekranie. Chciałem się zaprezentować i rozpocząć karierę jako model, jest to moje marzenie.

 

Jakie są Twoje pasje niezwiązane z modelingiem?

 

Muzyka, a szczegółnie gra na perkusji. Miałem kilka zespołów, jednak obecnie zrobiłem sobie przerwę nad czym ubolewam. Kocham też grać w teatrze, wcielać się w różne rolę. Chciałbym w przyszłości rozwijać inne moje pasje: rysowanie, podróże, sporty. Chciałbym założyć kabaret i robić wile innych ciekawych rzeczy, których jeszcze nie robiłem np. skoczyć ze spadochronem.

 

Największe zawodowe marzenie związane z modelingiem?

 

Chodzenie po najlepszych i najbardziej znanych wybiegach świata dla najlepszych i najbardziej znanych projektantów. Wtedy czuł bym się spełniony.

 

Jakie masz plany na przyszłość? Czym chcesz się zajmować w przyszłości?

 

Chcę skończyć studia i założyć rodzinę. Grać w zespole funkowo rockowym. Jeśli nie sprawdzę się w modelingu to tym chciałbym się zajmować zawodowo.

 

 

Rozmawiał Daniel Uzdowski