W ostatnim odcinku Top Model program musiała opuścić AleksandraGrzegorczyk.
 
 
Zadaniem, z którym poradziła sobie najgorzej z uczestników była sesja na złomowisku
 
 
Jury zarzuciło jej brak pasji oraz oraz wiary w siebie.
 

Ola odpowiedziała nam na kilka pytań związanych ze swoją przygodą w programie:
 
 

Dlaczego zdecydowałaś się na udział w programie?

Stwierdziłam, że to moja ostatnia szansa, żeby zaistnieć w modelingu. Mam już 21 lat, a większość modelek zaczyna już w wieku lat 15. Wiem, że moje wymiary pozostawiają wiele do życzenia jednak w programie jury zwraca uwagę także na charakter, zamiłowanie do modelingu i umiejętność adaptacji. Zawsze marzyłam o modelingu , ale brakowało mi motywacji do zgubienia kilogramów. Wierzyłam w to, że jurorów zaciekawi moja uroda i charakter. Oglądając poprzednie edycje Top Model nie podejrzewałam że kiedyś się tam znajdę. Zastanawiałam się czy wysłać zgłoszenie od kolejnej edycji, ale brakowało mi pewności siebie.  Jednak przykład poprzednich uczestniczek, które wciąż kontynuują karierę zmotywował mnie do wzięcia udziału w castingu w Katowicach.

 

Czego spodziewałaś się po udziale w programie?

Zgłoszenie do programu było spontaniczne.. Myślałam, że nawet jeśli nie odniosę sukcesu to przynajmniej zobaczę namiastkę tego świata. Nie myślałam o tym co będzie dalej. Wspaniale byłoby gdyby moje zainteresowanie modelingiem mogło stać się prawdziwym zajęciem.

 

Jakie są Twoje pasje niezwiązane z modelingiem?

Pływanie, taniec oraz rysowanie. Pływałam zawodowo przez 9 lat, teraz robię to tylko od czasu do czasu dla przyjemności. Później zajęłam się tańcem. Byłam nawet Mistrzostwach Świata w  w Niemczech. Ostatnio zainteresował mnie pole dance.

 

Największe zawodowe marzenie związane z modelingiem?

Pójście w pokazie Chanel albo okładka Vogue. To raczej typ marzeń ‘nie do spełnienia’, ale marzyć nikt mi nie zabroni. Bardzo chciałabym działać w modelingu, brać udział w sesjach i pokazach mody.

 

Jakie masz plany na przyszłość? Czym chcesz się zajmować w przyszłości?

Nie mam szczególnych  planów na przyszłość. Zdecydowałam się na studia na jednej z najlepszej uczelni w Polsce, czyli AGH, studiuję Górnictwo i Geologię. Jednak najbardziej chciałabym zostać modelką, jeśli się nie uda będę pracować w zawodzie. Jestem osobą bardzo spontaniczną i nie umiem zaplanować przyszłości. Mam tysiąc pomysłów na minutę. Wychodzę z założenia, że planowanie daleko w przód jest złe. Żyję chwilą, to się najlepiej sprawdza, a życie może mnie jeszcze bardzo miło zaskoczyć.

 

 

Rozmawiał Daniel Uzdowski