Atrakcją sezonu jest zmiana formuły programu. Teraz również chłopaki mają szansę na tytuł Top Model, konkurencja zapowiada się ciekawie.

 

Ten program to wyścig dla tego jurorów poznajemy na torze samochodowym. Są nimi Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska oraz prowadzący Michał Piróg.

 

Z przeprowadzonych w różnych miastach castingów 13-cie najlepszych osób trafi do luksusowego Domu Top Model. Podczas różnorodnych zadań i eliminacji uczestnicy będą mieli okazję spotkać gwiazdy światowego formatu jak top modelka Bar Refaeli i Tony Ward. Wyłonieni w ten sposób finaliści polecą na fashion week do jednej ze światowych stolic mody. Na zwycięzcę programu czeka sesja okładkowa w Glamour, kontrakt z międzynarodową agencją modelek "NEXT" oraz 100 tys. w gotówce.

 

 

Casting w Warszawie - Pałac w Wilanowie

 

TUTAJ przeczytasz eelacja zza kulis castingu w Warszawie.

 

Pierwszy kandydat do programu to Paweł Młynarczyk, 27-latek z Radomia. Zdobył tytuł Fitness Model 2010 i wygrał sesje okładkową. Paweł jest trenerem personalnym oraz… tancerzem erotycznym czego nie powstydził zaprezentować przed jury. Typ modela fitness o typowo męskim wyglądzie jednak nie jest tym czego szuka jury. Jednak gdy chłopak wyznaje, że chciałby żeby ktoś zobaczył w nim więcej niż tylko ciało dostaje szansę przymierzyć marynarkę projektu Dawida. Próba jest niestety chybiona, ubrania z wybiegu nie pasują na tak postawnego mężczyznę.

 

Kolejna osobą jest osobliwie ubrana Paulina „Misha” Czumaczenko, więcej o niej i jej prezentacji przeczytacie TUTAJ.

 

Dla kandydatów czekających w kolejce na zewnątrz pałacu Michał miał niespodziankę, treningowy wybieg zbudowany z rzędu samochodów.

 

Ewidentnie nie wszyscy pretendenci nadają się do świata modelingu. Kulejąca w szpilkach blondynka, dystyngowany Adam i śpiewający hity Elvisa Presleya muzyk nie zadowalają jury.

 

Michał Baryza, przyszedł na casting z dziewczyną i wielkimi nadziejami. Więcej o nim znajdziecie TUTAJ.

 

Czas na Joanne Kowalską, zdezorientowaną 21-latkę z Warszawy. Jej umiejętność chodzenia na szpilkach pozostawia wiele do życzenia. Kasia Sokołowska zaproponowała jej wspólną lekcję, którą z trudem zniosła. Jednak miła aparycja i osobowość pozwalają jej przejść do następnego etapu.

 

Następna na wybiegu pojawia się egzotyczna Osi Ugonoh. O tej wyjątkowej uczestniczce przeczytacie TUTAJ.

 

 

Casting w Gdańsku - Filharmonia Bałtycka

 

Do Michała Piróga dołącza zwyciężczyni poprzedniej edycji Top Model Zuza Kołodziejczyk, która przygotowuje zgromadzonych do spotkania z jurorami.

 

Jednym z nich jest Łukasz. Do programu przychodzi z przemyślaną mową na temat zmiany swojego życia. Dopiero oblany wodą podczas sesji testowej pokazuje swoją spontaniczną twarz i to przekonuje jury.

 

Kolejna kandydatka to Marta Sędzicka, niesamowicie długie nogi i piękne proporcje zapewniają jej miejsce w kolejnym etapie. Więcej o Marcie dowiecie się TUTAJ.

 

Grzegorz Włodarz o ciekawej urodzie zaprezentował jurorom taneczne show, jego sympatyczne usposobienie podbiło serce Joasi Krupy.

 

Ostatni uczestnik przedstawiony w tym odcinku jest jednocześnie jego największą niespodzianką. Mateusz Maga to androgeniczny chłopak, obok którego nie da się przejść obojętnie. Więcej o Mateuszu przeczytacie TUTAJ.

 

D.U